Milas Çizgi Gazetesi

Esnaf’tan müşterilerini sevindiren dayanışma

Esnaf’tan müşterilerini sevindiren dayanışma
Süt Birliği
Okundu
05 Kasım 2021 - 13:06
Süt Birliği

Bordo Home Mağazaları kayıtlı 22 Bin 840 müşterisini için farklı firmalarla indirimli işbirliği kampanyası düzenledi. Aynı zamanda esnaflar arasında dayanışma örneklerini arttırmak adına düzenlenen kampanyaya Mağazanın yanı sıra Altınyıldız, Pasaport Pizza ve Levent Börek işbirliği ile destek verdi.

2021 yılında yaptığı çeşitli kampanya ve etkinliklere adından söz ettiren Bordo Home Mağazaları Milas ve Bodrum Şubeleri bu kez daha farklı bir çalışmaya imza atarak esnaf işbirliği ile kayıtlı müşterilerinin tamamına karşılıksız indirim kampanyası düzenledi. Kayıtlı 22 bin 840 müşterisine 30 TL indirim anlaşmasının yanı sıra Altınyıldız Mağazalarında yüzde 15 net indirim olanağı sağladı.

Altınyıldız, Pasaport Pizza ve Levent Börek Milas işletmelerinin sahibi olan yakın dostu Mehmet Köroğlu ile böyle bir kampanyaya imza atan Bordo Home Mağazaları Milas ve Bodrum Şubeleri Müdürü Ali Kayacan, “Altınyıldız, pasaport pizza ve Levent börek işletmelerinin patronu yakın dostum Mehmet Köroğlu ile bir araya gelerek, pandemi nedeniyle esnafımızın yanı sıra Milâs halkımızın faydalanabileceği bir çalışma yapmaya karar verdik. Milas’ta etkin çalışma hayatı içinde olan Bordo Home Mağazaları bünyesindeki kayıtlı 22 bin 840 müşterisine ulaşım sağlayarak 30 TL indirim ve yüzde 15 lik indirim çekiyle destek verdik.

Milas pasaport pizza ve Levent börek işletmelerinde 100 TL ve üzeri menülerde Bordo Home müşterilerine anında 30 TL indirim uygulanırken, Altınyıldız Milas Mağazalarında ise yüzde 15 indirimden faydalanılabilinecek” dedi.

Aslen Trabzon Oflu olan Kayacan, “cennet Milasımız benim ikinci memleketim oldu. Milâs’a ve Milas halkımıza olan vefa borcumuzu önümüzdeki günlerde daha da büyük sosyal projelerle devam ettireceğiz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla