Milas Çizgi Gazetesi

İLÇE YÖNETİMİNDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÖĞLE YEMEĞİ…

İLÇE YÖNETİMİNDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÖĞLE YEMEĞİ…
Süt Birliği
Okundu
08 Aralık 2022 - 14:38
Süt Birliği

Zafer Partisi Milas İlçe Başkanlığı bugün Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Veterinerlik Fakültesi girişinde stand kurarak, fakülte ve yüksekokul öğrencilerine öğle yemeği ikramında bulundu, diğer yandan da parti broşürleri dağıtarak sığınmacılar konusunu öğrencilere aktardı.

ÜLKEMİZİN DEMOGRAFİK YAPISININ BOZULMASINI İSTEMİYORUZ!..

Milas Veterinerlik Fakültesi girişinde kurdukları stand ile fakülte ve yüksekokul öğrencilerine tavuk-pilav ve ayran dağıtırken, bir yandan da partinin broşürlerini dağıttı.

Zafer Partisi Muğla İl Başkanı Ünal Yiğit, Bodrum İlçe Başkanı Alper Erdoğan ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Milas İlçe Başkanı Suat Yaşar, ilçe yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kadın, Çocuk ve Aile Politikaları’ndan sorumlu Başkan Nihal Öktür, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Av. Umut Çakıcı’nın katıldığı etkinlikte özellikle ‘Suriyelilerin Suriye’ye Dönüşü’ için ülke çapında bir süredir yürütülen imza kampanyasına da öğrenciler gönüllü olarak katıldı ve imza attı.

İl Başkanı Yiğit, İlçe Başkanı Yaşar, Kadın Kolları Başkanı Öktür ve Gençlik Kolları Başkanı Çakıcı gençlerle görüşerek, ‘Z Kuşağı’ olarak tanımlanan yüzbinlerce gencin önümüzdeki yıl yapılacak genel seçimlerde ilk kez oy kullanacaklarını hatırlatarak; “Ancak sizinle birlikte Suriyeli sığınmacıların bir kısmı da oy kullanacaklar. Bu durumu ülkemizin geleceği ve demografik yapısı açısından son derece yanlış ve sakıncalı buluyoruz. Ülkemizde sadece bizlerin yani bu ülkenin evlatlarının söz sahibi olmasından istanbul escort yanayız. Millet olarak kendi kaderimizi kendimiz belirlemeliyiz.

Öte yandan bugün ülkeyi yönetenler, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Gençliğe Hitabesi’nde Türk Gençliğine gençlere işaret etmesini, kurduğu cumhuriyeti gençlere emanet etmesini unutmuş olmalılar ki bu ülkenin geleceğini sığınmacılara emanet etmeye, onlardan gelecek oylara bel bağlamış görünüyorlar. Oysa unutulmamalıdır ki sığınmacıların kullanacağı oy sayısı, ülkedeki seçmen sayısının yüzde biri bile değil. Buna rağmen inat ve ısrarla sığınmacıları ülkemizde tutmaya ve beslemeye devam ediyorlar. Kendi bakanlarının açıkladığı rakam bile bu ülke insanının aklıyla dalga geçmektir. 45 milyar dolar harcadıklarını ifade edenlere buradan bir kez daha hatırlatmada bulunmak istiyoruz; ‘Yaklaşan yeni yıl öncesi emekliye, asgari ücrete, çalışanlara aynı cömertliği gösterecek misiniz?’ Ancak biliyoruz ki yabancılara bol keseden dağıtan iktidar, kendi insanına gelince ‘bütçe’ diyecek, ‘pandemi’ diyecek, Avrupa ülkelerindeki ekonomik sıkıntıları, enflasyon oranlarını gösterecek. Ne yaparlarsa yapsınlar ilk seçimde milletimiz onlara cevabı sandıkta verecektir.”

ATATÜRK’ÜN GENÇLİĞİNE GÜVENİMİZ SONSUZ…

Zafer Partisi’ne kurulduğu günden itibaren özellikle gençlerin yoğun bir ilgi gösterdiğine dikkat çeken parti yöneticileri; “Ulu Önderimizin gösterdiği hedefe ulaştıracak yegane gücün gençler olduğunu biliyor, ülkemizi gelecekte onların idaresine bırakacağımızın bilincinde ve farkındayız. Dolayısıyla Büyük Önder’in size boşa güvenmediğini, sizlerin bu güveni boşa çıkarmayacağınızı biliyoruz. Size olan güvenimiz sonsuz” diyerek gençlerin, ülkedeki sığınmacılar konusunda ne düşündüğünü bildiklerine vurgu yaptılar.

GENÇLERDEN İMZA KAMPANASINA YOĞUN İLGİ…

Öğrencilere ikram edilen yemekle birlikte sığınmacılar konusu işlenirken, gençlerden de uzun bir süredir ülke genelinde devam eden özellikle ‘Suriyelilerin Suriye’ye Dönüşü’ imza kampanyasına katılma talebi geri çevrilmedi. Etkinliğe katılan öğrenciler imza kampanyasına imza atarak sığınmacıların kendi ülkelerine dönmeleri gerektiğini net bir şekilde ortaya koyarak partinin ‘İthal seçmene hayır’ çağrısına kayıtsız kalmadıklarını gösterdiler.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla