Milas Çizgi Gazetesi

İL KADIN ÇALIŞMALARI BAŞKANLIĞINA TÜLAY ALTIOK DEMİRTAŞ ATANDI

İL KADIN ÇALIŞMALARI BAŞKANLIĞINA TÜLAY ALTIOK DEMİRTAŞ ATANDI
Süt Birliği
Okundu
07 Eylül 2022 - 22:30
Süt Birliği

DEVA Partisi Muğla İl Başkanlığı, İl Kadın Çalışmaları Başkanlığına Tülay Altıok Demirtaş’ı atadı. Demirtaş yeni görevine başlarken, birkaç gün içinde yeni yönetimini oluşturarak ilçe kadın çalışmaları başkan ve yönetimleriyle sahaya çıkarak çalışmalara başlayacağını söyledi.
Kısa bir süre önce değişen il başkanlığının ardından il kadın çalışmaları başkanlığına da yeni bir isim atandı. İl Başkanı Emrah Çay ve yönetimi tarafından İl Kadın Çalışmaları Başkanlığına Tülay Altıok Demirtaş getirildi. Deva Partisi Muğla İl Kadın Çalışmaları Başkanlığına atanan Demirtaş görevine başlarken, basın kuruluşlarına gönderdiği açıklamada birkaç gün içerisinde il genelindeki ilçe kadın çalışmaları başkan ve yöneticileriyle bir araya gelerek, yeni yol haritalarını belirleyeceğini duyurdu.

Demirtaş; “Kadın Çalışmaları Genel Başkanımız Elif Esen’in çalışma ekibinde yer almaktan son derece mutlu ve gururluyum. İl Başkanımız Sayın Emrah Çay, il yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe başkanlarımız ve ilçe yöneticilerimizle birlikte tüm il genelindeki ilçe kadın çalışmaları ekipleri olarak uyum içerisinde çalışacak yeni bir yol haritası belirleyecek, her birimiz kendi sorumluluk alanlarımızda gece-gündüz demeden, yorulmak nedir bilmeden partimizin çıtasını yükseltmek; yerelde ve genelde iktidara taşımak için gayret göstereceğiz.

Biz Muğlalı kadınlar olarak cumhuriyetimizin tüm kazanımlarını özümseyerek, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet seviyesine ülkemizi kadınların öncülüğünde taşıyacağımızın bilincindeyiz. Biliyoruz ki kadının içinde yer almadığı bir hareket asla başarıya ulaşamaz. Dolayısıyla Deva Partisi Muğla il teşkilatı olarak kadınların siyasette daha fazla yer almasını arzu ediyoruz. İl genelindeki kadınların Deva çatısı altında toplanmasıyla iktidar olma başarısı perçinlenecektir. Buradan tüm Muğlalı hemcinslerimize çağrıda bulunuyoruz. Geliniz önce Muğla’yı, sonra ülkemizi hep birlikte yeniden inşa edelim” diyerek kısa bir süre sonra hazırlayacakları yeni çalışma programı ve programı uygulayacak yeni ekiple sahada olacaklarını belirtti.

Bilindiği gibi Demirtaş’tan önce İl Kadın Çalışmaları Başkanlığını, Ezgi Paralı yürütüyordu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla