Milas Çizgi Gazetesi

Esnafa Destek Kampanyasının İlk Kurası Çekildi

Esnafa Destek Kampanyasının İlk Kurası Çekildi
Süt Birliği
Okundu
08 Mart 2021 - 15:46
Süt Birliği

Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Kovid-19 sürecinin özellikle küçük esnafta yarattığı olumsuz etkileri azaltmak amacıyla geçtiğimiz Şubat ayında bir kampanya başlatmıştı. Oda Başkanı Celal Devrim ve yönetim kurulu üyeleri dün öğle saatlerinde, basın mensuplarının da katıldığı toplantı ile ilk kura çekimini gerçekleştirdi.

Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi tarafından ilçemizdeki yerel esnafa destek amacıyla 12 Şubat’ta başlayan ve 3 ay sürecek olan kampanyanın ilk kura çekimi dün öğle saatlerinde basın mensuplarının huzurunda gerçekleşti.

Oda Başkanı Celal Devrim; “Son bir yıldır tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de tüm kesimleri olumsuz yönde etkileyen COVİD 19 salgını, kuşkusuz yereldeki küçük esnafta büyük bir ekonomik sıkıntıya neden oldu. Devletimizin sağladığı ekonomik destekleri elbette önemsiyoruz ancak bu destekler elbette yetersiz kaldı. Esnafımız bu zor günlerden çıkış yolu ararken Oda yönetimi olarak bizler de onlara küçük bir destek sağlamak istedik.  Başlattığımız bu kampanya elbette esnafımızın tüm sorunlarını çözmeyecek ancak yapmaya çalıştığımız, onlara yalnız olmadıklarını hatırlatmaktır.

Milas halkı da bu kampanyaya duyarsız kalmadı. Bu anlamda kampanyamıza destek veren, ilgi gösteren Milaslı hemşehrilerimize ve bu kampanyanın başlamasına vesile olan yönetim kurulu üyelerime teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Devrim’in kısa açıklamasının ardından kampanyanın ilk kura çekimine geçildi. “Esnafına Sahip Çık” kampanyasından ilk hediyeleri kazanan isimler ise şöyle:

1000 TL Mehmet Ali Akın,

Çeyrek altınlar; Ahmet Karaltı, Yavuz Öztürk ve Zeynep Göker.

600 liranın sahipleri; Zeynep Göker, Nuri Serince, Nuray Yavaş, Ali Dağdelen, Ersin Uyar ve Nafiz Bilginer.

400 liranın sahipleri: Sevinç Uygunsarı, Evren Gül, Yasin Karasu, Alikan Biçen ve Süleyman Candan.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla