Milas Çizgi Gazetesi

“EYLEMDE KARARLIYIZ VE HAZIRIZ”

“EYLEMDE KARARLIYIZ VE HAZIRIZ”
Süt Birliği
120 okundu Okundu
07 Eylül 2022 - 13:49
Süt Birliği

Başkan Tekin’in Mesajı Net;

“EYLEMDE KARARLIYIZ VE HAZIRIZ”

Eylem hazırlığında olan eczacıların 32. Bölge Muğla Eczacı Odası ev sahipliğinde düzenlenen bilgilendirme toplantısı, miting havasında gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Kadir Serkan Tekin konuşurken konuşması alkışlarla sık sık bölündü…

Kötü hava şartlarına rağmen Muğla Ticaret Odası salonu dolup taşarken, eylem süreci hakkında bilgilendirme yapıldı. Toplantıda konuşan 32. Bölge Muğla Eczacı Odası Başkanı Kadir Serkan Tekin birliktelik mesajı vererek katılımın yoğun olmasına dikkat çekti ve “Böyle bir katılımla biz bu görevin üstesinden geliriz.” ifadelerine yer verdi ve havanın kötü olmasına rağmen salonu dolduran kalabalığa teşekkür etti.

Başkan Tekin’in konuşması salonda sürekli coşku yaratırken, “Hep birlikle, hep birlikte” sloganı da dikkat çekti. Tekin eylemlilik sürecinde kademeli olarak yapılmaya başlanan ve bundan sonraki süreçte yapılacakları anlattı. Başkan Tekin eğer ki Ankara’ya miting yapmaya kadar uzanacak ise bu eylemimiz, burada 250 üyemiz var ama ben Genel Başkanıma ve sizlere söz veriyorum; ‘1000 kişiyle katılım sağlayacağız’ bunun için elimizden geleni yapacağız. Muğla olarak her zaman birliğimizin ve üyelerimizin yanındayız” dedi.

250’DEN FAZLA ÜYE KATILDI

Toplantıya Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Başkanı Ecz. Arman Üney, Türk Eczacıları Birliği Yüksek Haysiyet Divanı Ecz. Burak Söğütlü, Aydın Eczacı Odası Başkanı Ecz. Sefa Karaarslan, Aydın Eczacı Odası Saymanı Ecz. Ahmet Tolga Yılmaz ve Muğla Eczacı Odası üyelerinden 250’den fazla kişi katıldı.

Aydın Eczacı Odası Başkanı Ecz. Sefa Karaarslan da bir konuşma yaparak katılım yoğunluğu için üyelere teşekkür etti.

Toplantıda söz alan Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Başkanı Ecz. Arman Üney ilk andan bugüne Eylemlilik sürecini anlattı. Üyelerin katılımdaki yoğunluk için teşekkür ederek “Burada şunu görüyorum ki Muğla eyleme hazır !” dedi ve sonrasında katılımcıların sorularını yanıtladı.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla