Milas Çizgi Gazetesi

DEVA PARTİSİ MUĞLA İL YÖNETİMİNDEN TOPLU İSTİFA

DEVA PARTİSİ MUĞLA İL YÖNETİMİNDEN TOPLU İSTİFA
Süt Birliği
189 okundu Okundu
10 Haziran 2022 - 9:02
Süt Birliği

Milaslı Tolga Keskin önderliğinde kurulumunu ve teşkilatlanmasını sürdüren Deva Partisi Muğla İl Yönetim Kurulu Başkan Keskinle birlikte toplu olarak istifa ettiğini açıkladı… Gerekçe ise “teşkilatlanma biriminin liyakat çizgisinin hayallerimiz ve inancımız ile aynı yolda olmadığını fark ettik” diye açıklandı…

DEVA Partisi Muğla İl Başkanı Tolga Keskin ve Yönetim Kurulu üyeleri yaptıkları bir yazılı açıklama ile toplu olarak istifa ettiklerini açıkladı.

Milaslı Tolga Keskin’in önderliğinde Muğla yapılanmasını oluşturan ve ilçelerde teşkilatlanarak açılışları ve genel kurullarını yapan Muğla İl Teşkilatı yaptığı yazılı açıklamada özellikle genel merkez teşkilatlanma birimi detayından yer verdikleri açıklamada aynı inançlara sahip olmadığımız, değer yargılarımızın ortak noktada örtüşmemesi sonucunda toplu olarak istifa etme kararı aldık dediler.

Deva Partisi Muğla İl Yönetimi imzasıyla yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “DEVA Partisi, Muğla İl Başkanı Sn. Tolga KESKIN önderliğinde, korku ve diken üstünde yaşadığımız memleketimize sahip çıkmak amacı ile ve çocuklarımıza, gençlerimize güçlü ve onurlu bir Türkiye emanet etmek üzere siyasi bir yola çıktık.

İnandığımız taşın altına elimizi koyarken, inanç ve amacımız; ülkemizin getirildiği mevcut durumdan kurtarmak, ulusal ve uluslararası saygınlığını hak ettiği yere getirmek idi. Parti programımızı özümser ve sahip çıkarken, partimizin teşkilatlanma biriminin liyakat çizgisinin hayallerimiz ve inancımız ile aynı yolda olmadığını fark ettik. Üzülerek gördük ki; esas menfaatler ülkemizin çıkarına değilmiş.

Muğla il yönetimi olarak; DEVA Partisi ile aynı inançlara sahip olmadığımız, değer yargılarımızın ortak noktada örtüşmemesi sonucunda toplu olarak ayrılma kararı vermiş bulunmaktayız.

Basta Genel başkanımız Sn. Ali BABACAN, tüm Genel Başkan Yardımcılarımıza ve bize inanan ve destek veren tüm yurttaşlarımıza içten teşekkürlerimizle bu yoldan ayrılıyoruz.

 

Saygı ile kamuoyuna duyururuz.

MUĞLA DEVA Partisi İl Başkan Yardımcıları ve İl Yönetimi”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla