Milas Çizgi Gazetesi

Başkan Tokat’tan Ören Mesaisi

Başkan Tokat’tan Ören Mesaisi
Süt Birliği
59 okundu Okundu
13 Ocak 2023 - 14:16
Süt Birliği

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Ören Mahallesi’nde bir dizi toplantı ve incelemeye katıldı. Yoğun bir Ören programı gerçekleştiren Başkan Tokat, Ören Mahallesi’nde MUSKİ tarafından başlatılmış olan kanalizasyon çalışmaları ve birlikte gerçekleştirilecek olan yağmur suyu uzaklaştırma projesi toplantısına katıldı. Ardından İlçe merkezimize en uzak yerleşim yerlerimizden biri olan Kalem Mahallesi Dömendibi mevkiinde Milas Belediyesi tarafından gerçekleştirilen parke kaplama çalışmalarını incelerken son olarak Ören Bölge Muhtarlarıyla bir araya geldi.

PROJE ÜZERİNDE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

Ören mesaisine sabahın ilk saatlerinde başlayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, MUSKİ tarafından başlatılmış olan kanalizasyon çalışmaları ve birlikte gerçekleştirilecek olan yağmur suyu uzaklaştırma projesi toplantısına katıldı. Başkan Tokat, heyet ile birlikte projenin değerlendirilmesi ve fikir alış verişi yapılmasının ardından çalışma yapılacak bölgelerde alan incelemesinde bulundu.

DÖMENDİBİ MEVKİİ’NDEKİ ÇALIŞMALAR İNCELENDİ…

Toplantının tamamlanmasının ardından ilçe merkezimize en uzak yerleşim yerlerimizden biri olan Kalem Mahallesi Dömendibi mevkiinde devam eden parke kaplama ve yapılması planlanan çalışmaları inceleyen Başkan Tokat, çalışmalar hakkında ilgili müdürlerden bilgi aldı.

Mahalle halkının taleplerini de alan Başkan Tokat, sorunların ivedilikle çözülmesi için beraberinde bulunan ilgili müdürlere talimat verdi.

ÖREN BÖLGE MUHTARLARIYLA BULUŞMA…

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, yoğun geçen Ören mesaisini Ören bölge muhtarlarının katılımıyla gerçekleştirilen akşam yemeği ile noktaladı.

Milas Belediyesi’ne ait Ören Kafe ve Restaurant Köy Gazinosu’nda gerçekleştirilen toplantıya Akçakaya, Alatepe, Bağdamlar, Bayır, Bozalan, Çakıralan, Çamlıca, Çökertme, Dereköy, Gökbel, Gürceğiz, Hüsamlar, Kalem, Karacaağaç, Kultak, Ören, Sek, Türkevleri, Yoğunoluk olmak üzere 19 bölge mahalle muhtarı katıldı.

Muhtarların talep ve önerilerinin dinlendiği toplantıda Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, önümüzdeki süreçte mahallelerde yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Katılımlarından dolayı tüm mahalle muhtarlarına teşekkür eden Başkan Tokat, önümüzdeki süreçte de birlik, beraberlik ve uyum içinde Milas’a hizmet üretmek için çalışacaklarını ifade etti.

Ören mesaisinde Başkan Tokat’a Milas Belediye Başkan Yardımcıları Harun Reşit Çavuşoğlu, Ali Kurt, Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol, Fen İşleri Müdürü Okan Koban, Muhtarlık İşleri Müdürü Güray Emiroğlu, Mali Hizmetler Müdürü Tuncay Karaca, Hukuk İşleri Müdürü Zeki Çetinkaya ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Tiryaki eşlik etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla