Milas Çizgi Gazetesi

AKYER: “MUĞLA’YI HER ALANDA ÜST SIRALARA TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIM”

AKYER: “MUĞLA’YI HER ALANDA ÜST SIRALARA TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIM”
Süt Birliği
60 okundu Okundu
24 Mart 2023 - 14:11
Süt Birliği

Milas siyasetinde önemli roller üstenmiş, partinin gençlik kolları, ilçe yönetim kurulu üyeliklerinde bulunan, ilçe başkanlığı görevini de bir dönem sürdüren Levent Akyer, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerine AK Parti’den Muğla Milletvekili Aday Adayı oldu… Açıklama ilk önce parti binası içerisinde yapılması planlanmıştı. Fakat yoğun katılımdan dolayı açıklama parti binası dışına alındı.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ile ilgili başlatılan süreç devam ediyor. Bu süreçte partilerde aday adaylığı yoğunluğu yaşanıyor. AK Parti Muğla İl Teşkilatı da aday adaylık konusunda yoğun mesai harcayan teşkilatlardan oldu. Muğla’dan Milletvekili Aday Adayı olma kararı alan ilçemizin siyasetçilerinden ve iş insanlarından Levent Akyer de il teşkilatına giderek başvurusunu yaptı.

Daha sonra ise AK Parti Milas İlçe Binası önünde aday adaylığı tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Akyer tarafından düzenlenen açıklamaya, geçmiş dönemlerde AK Parti Milas İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunan; Murat Güngören, Durmuş Cüce, Av. Bülent Demir, Fahri Acar, eski il genel meclis üyesi Yusuf Esen, partinin belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, MHP Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy, AK Parti’den milletvekili aday adayı olan Hasan Çemrek, Yusuf Esen, Mustafa Turhan, mahalle muhtarları ve parti üyeleri katıldı.

Levent Akyer için düzenlenen aday tanıtım toplantısının açılış konuşmasını AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik yaptı. Çelik, aday adaylarına çalışmalarında başarılar diledi. Daha sonra ise etkinliğe katılan partinin diğer aday adayları Yusuf Esen, Hasan Çemrek ve Mustafa Turhan sırasıyla birer konuşma yaptılar.

AKYER: “MUĞLA’YI HER ALANDA ÜST SIRALARA TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIM

“Şahsıma gelen yoğun talepler üzerine liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK davamız için şahsım adına milletimizin hizmetine talip olma gayesinin bir tezahürü olarak yaptığım AK Parti Muğla milletvekili aday adaylığı açıklamasına teşrieriniz beni onurlandırmıştır. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

6 Şubat’ta meydana gelen büyük depremlerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar ve başsağlığı diliyorum. Depremlerde yaralanan vatandaşlarımıza Cenabı Allah’tan acil şifalar niyaz ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ve güçlü iradesi ile ortaya koyduğu kararlılık ile tüm kayıpları kısa surede tela edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Değerli gönüldaşlarım. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Seni görmeyen güzel gördüm demesin’ dediği Muğla bizim hayatımızdır. Yaşadığımız ve yaşayacağımız şehirdir. Muğla sahip olduğu hava, kara ve deniz ulaşım imkânları ile gerek güçlü alt yapısı, verimli ovaları ve doğal güzellikleriyle vizyonu olan bir şehirdir. Şundan eminim ki; Muğla’mız üretim, ekonomik kalkınma ve sosyal refah alanında çok güzel günler görecektir.

Sanayi ve tarım sektöründeki lojistik ve pazarlama projelerimiz, sağlık turizmi alanındaki çok büyük potansiyelimizi harekete geçirecek, organizasyon ve tanıtım hamlelerimiz, doğal ve tarihi zenginliğimizi turizm sektöründe üst sıralara taşımak için çalışacağız. Muğla’mız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu 2023, 2053 ve 2071 vizyon hedeerinde hizmette çalışan ve ulaşan şehir olacaktır.

“MUĞLA MİLLETVEKİLİ OLARAK HİZMET ETMEK İSTİYORUM”

Ailemiz olan AK Parti’nin gençlik kollarında başlayan siyasi mücadelemiz; ilçe yönetim kurulu üyeliği, ilçe başkan yardımcılığı, Milas Belediye meclis üyeliği ve Milas İlçe Başkanı olarak devam etti. Sağlık yönetimi eğitimim, uzun yıllardır yürüttüğüm sivil toplum kuruluşu başkanlığı faaliyetlerinden edindiğim deneyimlerim, özel sektör alanında kurmuş olduğum rmalar ve verdiğim mücadeleden edindiğim bilgilerimle Muğla’ya ve ülkeme faydalı olabilmek, Türkiye Yüzyılı’nın inşasında şeree, gururla ve azimle çalışabilmek için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Muğla milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum.

“SİZLERE SÖZ VERİYORUM”

Nasip olur milletvekili olursam, ulaşılabilir olacağıma ve vatandaşımızın sıkıntılarına çözüm bulmak için elimden geleni yapacağıma içinizden bir kardeşiniz olarak söz veriyorum. Ülkemizin içinden geçtiği bu zor ve çetin günlerde, Türkiye’yi yeniden ayağa kaldıracak güç ve iradenin, milletin sevgisini kazanmış, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan başkası da olamayacağına inancımız tamdır. Kurulduğu günden beri her kademesinde şeree görev aldığım AK Partimizden Muğla Milletvekili aday adaylığımın, kendim, ailem, Muğla’mız ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederken, hepinize desteklerinizden dolayı ayrı ayrı teşekkürlerimi sunar, en derin sevgi, saygı ve muhabbetlerimi arz ediyorum.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla