Milas Çizgi Gazetesi

Zafer Partisi İlçe Başkanlığı Törenle Açıldı

Zafer Partisi İlçe Başkanlığı Törenle Açıldı
Süt Birliği
144 okundu Okundu
04 Mayıs 2022 - 22:07
Süt Birliği

Örgütlenmesini tamamlayan Zafer Partisi Milas İlçe Başkanlığı, ilçemizde hizmet binasını da düzenlenen törenle açtı. Açılış töreninde konuşan İlçe Başkanı Suat Yaşar, “Zafer Partisi, kurtuluşun son şansıdır” derken, Genel Başkan Yardımcısı İsmail Türk, sığınmacılarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Genel Başkanlığını Ümit Özdağ’ın yaptığı Zafer Partisi’nin Ulusal Egemenlik Caddesi’nde bulunan Artun İş Merkezi’ndeki parti binası, düzenlenen törenle açıldı.

BİRLİK VE BERABERLİĞİ SAĞLAYACAK SON PARTİDİR

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan açılış töreninde ilk konuşmayı İlçe Başkanı Suat Yaşar yaptı. Yaşar, “Zafer Partisi, kurtuluşun son şansıdır. Zafer Partisi, birlik ve barış ilkeleri doğrultusunda, Atatürk’ün çizgisinde Türk Milliyetçiliğini savunan, Türkiye’yi ekonomik krizden kurtaracak, sığınmacıları gönderecek, birlik ve beraberliği sağlayacak son partidir. Zafer Partisi, Türk Milletinin partisidir.” dedi.

EKONOMİ VE EĞİTİM GİBİ BİRÇOK SORUN TEŞKİL ETMEKTEDİR

Daha sonra söz alan Zafer Partisi Muğla İl Başkanı Ünal Yiğit ise, partinin Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliğini benimsemiş; birçok projeleri olan bir siyasi parti olduğunu kaydetti.

Genel Başkan Yardımcısı İsmail Türk ise, “Suriyelilerden başka anlatacak bir şeyiniz yok mu?’ şeklinde eleştiriler de alıyoruz. Buna verdiğimiz cevap şudur: Suriye meselesi; içerisinde sağlık, güvenlik, ekonomi ve eğitim gibi birçok sorun teşkil etmektedir. Bu sorunu çözdüğümüzde ülkenin bugünkü yüzde 70’lik sorununu çözmüşüz demektir. Ancak Suriyeli veya herhangi bir insanın düşmanı olmamız mümkün değildir. Biz onların vatanlarında güvenli, mutluluk içerisinde yaşamalarının temin edilmesini istiyoruz. Eğer bugün Suriyeliler meselesini halledemezsek küresel ısınmadan dolayı önümüzdeki yıllar içerisinde 10 milyonla baş edemezken 30 – 40 milyona varan göç dalgası gelecek. Türkiye hedef göç ülkeleri arasında. Her gün binlerce kaçak göçmen Türkiye’ye gönderilmektedir. Bu örtülü bir işgaldir. Dolayısıyla hemen bitişiğimizde terör devleti kurmak için insanları bize göndererek, muhacir ilişkisi gibi sunmaları aldatmacadan başka bir şey değildir. Zafer Partisi Türk Milletini uyandırma servisi gibidir.” dedi.

KURTULUŞ İÇİN ARTIK BİR ALTERNATİFİNİZ VAR

Türk, “Zafer Partisi kadrolarıyla bu ülkeyi yönetmeye taliptir. Ülkeyi soyanların, talan edenlerin, bu hale getirenlerin hepimizi fakirleştirenlerin mutlaka gitmesi gerekiyor. Kurtuluş için artık bir alternatifiniz var. Milli kadrolarıyla Zafer Partisi günden güne büyüyerek Türkiye’nin her tarafında örgütlenerek milletimizi sorunlarını gündeme getirecek ve bunlarla ilgili çözüm siyaseti üstlenecektir.” diye konuştu.

BU EMPERYALİST ÜLKELERİN OYUNUYDU

AKP’nin 20 yılı aşkın sürede tüm Cumhuriyet kazanımlarını satıp, peşkeş çektiğini söyleyen Genel Başkan Yardımcısı Sedat Timur ise, “Bu emperyalist ülkelerin oyunuydu. İktidara talip olanlar yani şu anda 6 + 1 olanlar (Millet İttifakı) ise, AKP’nin yaptıklarını devam etmek maksadıyla bir araya geldiler” ifadelerini kullandı.

Konuşmalar ve kurdele kesimin ardından parti ofisi tanıtıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla