Milas Çizgi Gazetesi

Uçarsu, Meclis üyesi aday adayı oldu

Uçarsu, Meclis üyesi aday adayı oldu
Süt Birliği
Okundu
27 Kasım 2023 - 17:00
Süt Birliği

İYİ Parti Milas Gençlik kolları eski başkanı Nebil Uçarsu, 2024 yerel seçimlerde İYİ Parti Milas Belediye Meclis Üyesi Adayı olmak için başvurusunu gerçekleştirdi.

İYİ Parti Milas İlçe Gençlik Kolları Eski Başkanı Nebil Uçarsu, Milas Belediye Meclis üyeliği adaylığı için başvuruda bulundu. 2019 yılında İYİ Parti’ye üye olarak aynı tarihten itibaren gençlik kolları başkanı olarak görev yapan Uçarsu, 2022 yılı Kasım ayına kadar sürdürdüğü gençlik kolları başkanlığı görevinden, tüzükte bulunan yaş kriteri dolayısıyla ayrıldı. Meclis üyesi olarak Milas’a hizmet etmek istediğini belirten Uçarsu, bu yolda kendisine destek olan başta ilçe başkanı Av. Gürsel İnce olmak üzere tüm partililere teşekkür etti.

Nebil Uçarsu kimdir?
Kendi özgeçmişini kısaca özetleyen Uçarsu;
“13.11.1992 yılında Mi̇las’ta doğdum. ̇İlk ve orta öğreti̇mi̇ Mi̇las’ta tamamladıktan sonra Konya Selçuk Üni̇versi̇tesi̇ sosyal bi̇li̇mler meslek yüksek okulu bankacılık ve si̇gortacılık bölümünden mezun oldum. 2014 yılından akti̇f olarak si̇gorta danışmanı olarak meslek hayatıma başladım. 2018 yılında kendi̇ şi̇rketi̇mi̇ kurarak si̇gorta acentası olarak mesleği̇me devam etmekteyi̇m. Türki̇ye’ni̇n önde gelen si̇gorta şi̇rketleri̇ni̇n mi̇las’ta a sınıfı acentasiyim. 2004-2010 yılları arasında Mi̇las i̇lçemi̇zde li̇sanslı amatör futbolculuk yaptım. 2006 yılından bu yana türki̇ye satranç federasyonu li̇sanslı sporcusuyum. 2020-2022 yılları arasında Mi̇las’ta faali̇yet yürüten Mi̇las Gençli̇k ve Spor Kulübü Derneği̇nde yöneti̇m kurulu üyesi̇ olarak görev yaptım. 2018 yılından beri̇ Menteş Gençli̇k ve spor kulübü derneği̇nde başkan yardımcısıyım. 2019 yılında İYİ Parti̇ye üye olarak Mi̇las iİlçe Gençli̇k kolları başkanı olarak görevlendi̇ri̇ldi̇m. 2022 yılı kasım ayına kadar gençli̇k kolları başkanı olarak görev yaptım ve tüzüğümüzdeki̇ yaş kri̇teri̇ sebebi̇yle 2022 kasım ayında görevi̇mden ayrıldım” dedi.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla