Milas Çizgi Gazetesi

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TANITILDI

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TANITILDI
Süt Birliği
80 okundu Okundu
16 Nisan 2023 - 11:58
Süt Birliği

Türkiye İşçi Partisi, 28. Dönem Genel Milletvekili Seçimleri için Muğla’dan aday gösterilen 7 milletvekili adayı, Dalyan’da gerçekleştirilen toplantı ile tanıtıldı.

TİP Muğla milletvekili aday listesinde birinci sırada yer alan Mehmet Aslantuğ ve yine listedeki sıralamaya göre Neşe Tuncer, Osman Gülgün, Mehmet Yapıcı, Yağmur Özgür Güven, Füsun Ünlüsoy ve Neşet Karadağ’ın tanıtıldığı günde TİP birinci sıra adayı Mehmet Aslantuğ şu ifadeleri kullandı:

“Asıl olan, hayati hale gelen hak ve özgürlükler, insan ve tüm canlıların hakları ve çevreyi tarumar eden aymazlıkla mücadeledir. Bu mücadeleye kendimizi ve gelecek kuşakları dahil etmemiz gerekiyor. Türkiye İşçi Partisi bu konuda genişleyen bir sorumluluğu üstlenmiş durumda. Müşterek heyecanlarımız bizleri burada bir araya getirdi. 30 yılı aşkın bir süredir Ege’de mesleğimle ilgili olarak çok çalıştım. Bir denizci olarak kıyılarında ve dizi /film çekimlerim esnasında köylerinde bulundum. Tarıma ve kentleşmeye yönelik sorunları aynı zamanda 78 kuşağı olarak da dinledim, Toplum ve bölgeye dair geniş çevreye yaydığımız hassasiyetlerimiz var. Benim meramım, hemen sosyal devleti inşa etmek, ama meclis çatısında ama sokaklarda hak ve özgürlüklerin, çevre ve tarımın can çekiştiği alanlarda mücadele etmektir.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla