Milas Çizgi Gazetesi

TÜRK OPTİSYEN-GÖZLÜKÇÜLER BİRLİĞİ ÜYELERİNDEN VALİ AKBIYIK’A ZİYARET

TÜRK OPTİSYEN-GÖZLÜKÇÜLER BİRLİĞİ ÜYELERİNDEN VALİ AKBIYIK’A ZİYARET
Süt Birliği
80 okundu Okundu
04 Aralık 2023 - 11:19
Süt Birliği

Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Levent Akyer, yönetim kurulu üyesi Hakan İnan, Muğla Optisyenler ve Gözlükçüler Odası Başkanı Sinan Çetinkaya, Sayman Ebru Hatipoğlu ve Mehtap Yurttaş, Muğla Valisi İdris Akbıyık’ı makamında ziyaret ederek, birliğin çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

 

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile geçtiğimiz Ağustos ayında Muğla Valisi olarak atanan İdris Akbıyık’ı makamında ziyaret eden Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği üyeleri, birliğin çalışmaları hakkında bilgiler verirken, sektörün sorunlarını da dile getirdiler.

Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Levent Akyer, sağlık sektörünün ana unsurlarından olan optisyen ve gözlükçülerin, Muğla’da yaşayan tüm vatandaşların göz sağlığını koruma, göz sağlığının bozulması halinde hekimlerle birlikte yeniden vatandaşın yaşamını kolaylaştıran bir sektörün temsilcileri olduklarına dikkat çekerek, il merkezi ve tüm ilçelerdeki sağlık kuruluşlarında daha fazla doktora ihtiyaç duyulduğunun da altını çizdiler.

Gerçekleşen ziyaret nedeniyle Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği üyelerine teşekkür eden Muğla Valisi Akbıyık, Muğlalıların sağlık alanında yaşanan/yaşanacak sorunu en aza indirmek için çalıştıklarını söyledi.

Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Levent Akyer, Muğla Valisi Akbıyık’a nazik misafirperverliği için teşekkür ederken ziyaret, günün anısına çekilen fotoğrafla son buldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla