Milas Çizgi Gazetesi

TEMMUZ AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI

TEMMUZ AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI
Süt Birliği
Okundu
09 Temmuz 2024 - 10:00
Süt Birliği
Milas Belediyesi 2024 yılı Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı 5 Temmuz Cuma günü Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

 

Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz başkanlığında toplanan mecliste 9 ana gündem 2 ek gündem ve İmar ve Bayındırlık Komisyon Raporları görüşülerek karara bağlandı.

MECLİS ÖNCESİ BİLGİLENDİRME…

Meclis gündemine geçilmeden önce meclise bilgilendirme yapan Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz “Geçen ay İmar ve Şehircilik Müdürlüğümüzü 2 kısma bölmüştük. Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü kurulduktan sonra ay içerisinde de atamasını yaptım. Personelimiz Cenk Soydan’ı Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü görevine atamış olduk” dedi.

GÜNDEM MADDELERİ GÖRÜŞÜLDÜ…

Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz’un meclisi bilgilendirmesinin ardından gündeme geçildi. 9 ana 2 ek ve 6 adet bir önceki meclis toplantısında görüşülerek İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edilen komisyon raporları meclis huzurunda okundu ve belediye meclisinde görüşülerek karara bağlanmasının ardından toplantı sona erdi.

BİR SONRAKİ TOPLANTI 5 AĞUSTOS’TA…

Milas Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın tamamlanmasının ardından Ağustos Ayı’nın toplantı tarihi 5 Ağustos 2024 Pazartesi günü saat 15.00 olarak belirlendi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla