Milas Çizgi Gazetesi

Takım oyununu bozan oyundan atılacak

Takım oyununu bozan oyundan atılacak
Süt Birliği
430 okundu Okundu
25 Ağustos 2022 - 15:35
Süt Birliği

İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Milas’ta trafik kazalarının önlenmesi amacıyla gerçekleşen toplantıda konuşan Milas İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima yaptığı konuşmada “bu bir takım oyunu ve takım oyununu bozan bu oyundan atılacak” diyerek şoförlere trafik güvenliği konusunda hassas olmaları konusunda uyarıda bulundu. Şoförlerde özellikle trafik güzergâhlarında yaşadıkları sorunları kendilerini dinleyen komisyona aktararak çözüm bulunması konusunda destek istediler…

İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde, İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz LİMA, İlçe Jandarma Komutanı Seyhan DOĞAN, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol PASKAL, Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri İbrahim YOLCU, Trafik Denetleme Büro Amiri Mehmet DURMUŞ, İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim Komutanı Mustafa CANPOLAT, Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Trafik Amiri Haydar YALÇIN, Büyükşehir Belediye Zabıta görevlileri, Emniyet ve Jandarma personellerinin yanı sıra ağır vasıta tır ve kamyon şoförleri ile bağlı bulundukları kooperatif ve şirket yetkililerinin katılımıyla Milas İlçe Trafik Kazalarının önlenmesi amacıyla sorunların aktarılarak çözüm yollarının arandığı ilçe toplantısı Milas Belediye Evlendirme Salonu Çok Amaçlı Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Milas İlçe Emniyet Müdürü yaptığı konuşmada, “Bu bir takım oyunu ve bu oyunu bozan oyundan atılacak” dedi..

200’e yakın tır ve ağır vasıta şoförünün katıldığı toplantıda İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz LİMA, İlçe Jandarma Komutanı Seyhan DOĞAN ve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol PASKAL ilçe trafiği ve yaşanan aksaklıkların sebep ve çözümleri konusunda konuşmalar gerçekleştirirken, İlçe Emniyet Müdürü Lima, özellikle çevre yolu güvenliği konusuna dikkat çekerek, Bu süreçte hata yapan oyundan atılır. Bu konuda sadece tır ve ağır vasıta şoförlerimize seslenmiyorum. Yarın okulların açılmasına yakın servis şoförlerimizle, ticari taksi sürücülerimizle ve konuya vakıf herkesle bu tür toplantılarımız sürecek ve kimseye müsemaha gösterilmeyecektir. Açık söylüyorum bu bir takım oyunu ve bu oyunu bozan oyundan atılacak” dedi.

Şoförlerden de kendilerinin sorunlarını toplumsal konularda aktarmalarını isteyen Lima sorunların çözümü için elinden gelen tüm gayreti göstereceğini söyledi…

Çevre Yolu Işıkları Ve Sürücü Eğitim Hattı Yeniden Gündemde

Özellikle Kırcağız Kavşağı ve Karğıcak Kırcağız hattında sürücü eğitimlerinin sıkıntılı olduğunu dile getiren şoförlerin sorunlarını haklı bulan ve bu tür sorunların çözümü konusunda da elinden geleni yapacaklarını söyleyen Lima ve İlçe Jandarma Komutanı Seyhan Doğan gereken çalışmaları yürüteceklerini ifade ettiler.

İlçemizde yük taşımacılığı faaliyetinde kullanılan çekici ve kamyon cinsi araç şoförlerine trafik güvenliği, trafik kazalarında insan hataları ve trafik kural ihlalleri konularında bilgilendirme amaçlı düzenlenen toplantı karşılıklı sohbet havasında çözümcü olarak gerçekleşmesinin ardından toplantıda, ilçemizde meydana gelen trafik kazaları ve bu kazaların oluş şekilleri ile yapılan kural ihlalleri değerlendirilerek, trafik güvenliğinin sağlanmasının her kesimin kurallara uyarak takım ruhuyla engellenebileceği değerlendirilmesiyle son buldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla