Milas Çizgi Gazetesi

TAÇ/TAÇ COLLECTION MİLAS TEK YETKİLİ BAYİ AÇILIŞI YAPILDI

TAÇ/TAÇ COLLECTION MİLAS TEK YETKİLİ BAYİ AÇILIŞI YAPILDI
Süt Birliği
Okundu
04 Nisan 2024 - 18:34
Süt Birliği
Milas’ta 2016 yılından beridir perde sektöründe hizmet veren Merve Mefruşat işletmesi sahibi Ersin Atcı, 26 Mart Salı günü TAÇ ve TAÇ COLLECTION markalarının Milas Tek Yetkili Bayiliği açılışını görkemli bir şekilde gerçekleştirdi.

 

ZORLUTEKS Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu adına açılışa katılan Genel Müdür Fatih Gümüşel, Marka Yöneticisi Emre Özkaynar, Ege Bölgesi Satış Yöneticisi Engin Gültekin, Ege ve Akdeniz Bölgesi Satış Yöneticisi Hasan Şahin ve TAÇ/TAÇ COLLECTION Milas Tek Yetkili Bayisi Ersin Atcı “MİLAS’I TAÇLANDIRACAĞIZ” sloganı ile açılışta büyük heyecan yarattı.

Açılışa önemli katılımcılar da katıldı. Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Milas Belediyesi Başkanı Muhammet Tokat adına Başkan Yardımcısı Ece Gülen Ozan, Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız adına Genel Sekreteri Hasan Bağlı, Milas Ticaret Odası Başkanı Reşit Özer, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Ticaret ve Sanayici İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sert, Milas Mal Müdürü Güliz Akat, Siyasi Partilerin Yönetim Kurulu ve Üyeleri, Siyasi Partilerin Milas Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayları, Önceki Dönem Milletvekilleri, Sivil Toplum Kuruluşları, mevcut muhtarlar ve muhtar adayları, Milas’ın tanınan esnafları, öğretmenler, avukatlar ve birçok meslek grubundan katılımcılar açılışa yoğun ilgi gösterdi. Açılış sonrası mağazayı gezen katılımcıların TAÇ’ın kendi kendini temizleyen perdeleri ile mis kokulu perdelerine ilgisi büyüktü.

Bu açılış etkinliği, TAÇ ve TAÇ COLLECTION markalarının Milas’taki varlığını ve kalitesini vurgulamanın yanı sıra, iş dünyası, kamu temsilcileri ve toplumun farklı kesimleri arasında güçlü bir bağ oluşturacak gibi görünüyor. Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen ve herkes tarafından bilinen TAÇ markasının Milas’taki tek satış noktası Merve Mefruşat’ın sahibi Ersin Atcı, Bodrum, Yatağan, Menteşe gibi yakın ilçelerde TAÇ’ın bayisinin olmaması nedeniyle Milas dışındaki yakın bölgelere de hizmet verecek.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla