Milas Çizgi Gazetesi

SOGEM GENÇLERİ ATA’SININ HUZURUNDA

SOGEM GENÇLERİ ATA’SININ HUZURUNDA
Süt Birliği
Okundu
09 Kasım 2023 - 12:25
Süt Birliği

Muğla Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet’in 100.yılı etkinlikleri ve 10 Kasım Haftası Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anma programları kapsamında SOGEM ile gençleri Anıtkabir’e gönderdi.

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılında birçok farklı etkinlik düzenleyen ve 100. Yıl coşkusunu devam ettiren Büyükşehir Belediyesi SOGEM (Sosyal Gençlik Masası) ile gençleri  10 Kasım Haftası’nda Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’e gönderdi. SOGEM ile gençler Ankara’da Anıtkabir, Kurtuluş Savaşı Müzesi (1. TBMM) ve Cumhuriyet Müzesi’ni  (2. TBMM) ziyaret etti.

SOGEM Gençlerinden Zehra Baldız; “Anıtkabir’e her gelişimde ilk günkü gibi heyecanlı ve gururluyum”

Muğla Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gençlik Masası (SOGEM) gönüllü gençleri ile Marmaris Asparan’da 100.Yıl Gençlik Kampı’ndan sonra Anıtkabir ziyareti gerçekleştirdi. SOGEM ile Anıtkabir ziyaretine katılan gençlerden Yiğit Deveci Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlik ve SOGEM gençleri ile Anıtkabir’de Atatürk’ün huzurunda olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu aynı zamanda hüzünlü ve gururlu olduğunu söyledi. Anıtkabir ziyaretine katılan gençlerden Zehra Baldız’da Anıtkabir’e ilk gelişi olmadığını ama her gelişinde sanki ilk defa geliyormuş gibi heyecanlandığını ve duygulandığını söyledi. SOGEM gençlerinden Okan Tokyay’da hep görmek istediği Anıtkabir’e Büyükşehir SOGEM ile geldiği için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Özgen Dibek’te Muğla’dan Anıtkabir için yola çıktıklarını, Anıtkabir’e ilk defa gördüğünü, çok mutlu olduğunu söyledi ve kendilerine bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün’e teşekkür etti. Anıtkabir ziyaretinde konuşan gençlerden Aslı Samsun’da Cumhuriyet’in 100.yılında SOGEM gençlik gönüllüleri ile Ankara’da Anıtkabir’de olmaktan dolayı çok gururlu olduğunu, Anıtkabir’i ilk defa gördüğünü söyledi ve gençlere desteği için Başkan Gürün’e teşekkür etti. Melisa Doğan’da Anıtkabir ziyaretinde SOGEM ile bu etkinliğe katıldığını, yeni arkadaşlıklar edindiğini, Cumhuriyet’in 100.yılında Ankara’da Anıtkabir’de olmaktan dolayı çok gururlu olduğunu belirtti.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla