Milas Çizgi Gazetesi

REŞİT ÖZER, MUSTAFA YÜKSEL VE ARKADAŞLARI: “ DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

REŞİT ÖZER, MUSTAFA YÜKSEL VE ARKADAŞLARI: “ DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”
Süt Birliği
124 okundu Okundu
27 Eylül 2022 - 19:29
Süt Birliği

Milas ilçesinde meslek önderlerinden oluşan güçlü yönetimiyle ilklere imza atan Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, Mustafa Yüksel ve arkadaşları, “Ben Değil Biz” mottosuyla, “Daha Yapacak Çok İşimiz Var” sloganıyla yeni dönemde MİTSO yönetimine yeniden aday oldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı oda ve borsalarda seçim süreci başladı. TOBB tarafından yapılan açıklamada birliğe bağlı oda ve borsaların organ seçimlerinin ekim-kasım aylarında yapılacağı duyuruldu. TOBB’un seçim kararı üzerine Milas Ticaret ve Sanayi Odası da İlçe Seçim Kuruluna seçim için başvuruda bulundu. İlçe seçim kurulu, seçimin 3 Ekim 2022 Pazartesi günü, MİTSO binasında yapılmasını kararlaştırdı.

Buna göre MİTSO üyeleri 3 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 10.00 – 17.00 arasında oylarını kullanabilecekler. Oy kullanacakların MİTSO’ya 3 Ekim 2020 tarihinden önce kayıt olmuş olmaları ve son iki yıllık döneme ilişkin aidat borçlarının bulunmaması gerekiyor. MİTSO seçimlerinde 2 bini aşkın üyenin odanın organ seçimlerinde oy kullanması bekleniyor. Buna göre; üyeler öncelikle 10 meslek komitesi ve oda meclisi üyelerinin seçimini yapacaklar. Meclise seçilenler kendi aralarında yapacakları seçimle meclis başkanını ve yönetim kurulu başkanı ile yönetim kurulu üyelerini seçecekler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Meclis Başkanı Mustafa Yüksel seçimde, mazeretleri nedeniyle görev almak istemeyenler dışında aynı ekiple yola devam edeceklerini duyurdu.

Reşit Özer’in listesindeki meslek gruplarında yer alan isimler şöyle:

  1. Meslek Grubu: Mustafa YÜKSEL – Orkun BIÇAKÇI
  2. Meslek Grubu: Ömer ELİŞ – Kemal NECİPOĞLU – Ferudun BAKÇEK
  3. Meslek Grubu: Mehmet YİĞİT – Hasan TİRYAKİOĞLU
  4. Meslek Grubu: Kadir KARAGÜLLE – Emin Zeki HELVACIOĞLU – Bülent SOLMAZ
  5. Meslek Grubu: Özer TOPUZ – Soner ÇAMLIBELEN
  6. Meslek Grubu: Ejder ÜSTEK – Hüseyin AYKAL – Yasin EROL
  7. Meslek Grubu: Özcan GÜL – Murat SODRA – Zekai KORKMAZ
  8. Meslek Grubu: Hayati ÇORBACI – Koray TÜRKOĞLU
  9. Meslek Grubu: Reşit ÖZER – Hakkı AYAKDAŞ
  10. Meslek Grubu: Melda Seyhun OZAN – Mustafa TURHAN – Canan YAYLA

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, bu güne kadar gerçekleştirdikleri proje ve çalışmalarla üyelerine katkı Milas’a da değer kattıklarını belirterek, 3. dönemde de Milas’a değer katmaya devam etmek için yönetime aday olduklarını söyledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla