Milas Çizgi Gazetesi

ÖZDEMİR TÜRK İNTERNET MEDYA BİRLİĞİ YÖNETİMİNE SEÇİLDİ

ÖZDEMİR TÜRK İNTERNET MEDYA BİRLİĞİ YÖNETİMİNE SEÇİLDİ
Süt Birliği
Okundu
23 Haziran 2023 - 11:12
Süt Birliği

Dijital Medyacılar ve Yayıncılar Dernek Başkanı Serap Ülkü Özdemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayladığı ilk Türk internet medya birliği olan “Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR)” yönetimine seçildi. Özdemir ilk yönetim toplantısında Ege Bölge Başkanı oldu…

 

TİMBİR’in 1. Olağan Genel Kurulu Ankara Ticaret Odası Meclis Salonu’nda yapıldı. Genel kurula 104 kurucu üye ile 10 yurt dışı temsilcisi katıldı.

Cumhurbaşkanı Kararı ile 7 Mart’ta kurulan TİMBİR 1. Genel Kurulu’na Dijital Medyacılar ve Yayıncılar Dernek Başkanı Serap Ülkü Özdemir de katıldı.

Genel kurulda divan üyeliğine seçilen Özdemir, aynı zamanda TİMBİR yönetim kuruluna seçildiğini burada öğrendi.

Özdemir, yaptığı açıklamada, yönetim kurulu üyeliğine seçilmesini divanda öğrenmenin ayrı bir onur olduğunu söyledi.

Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Başkanım teveccühünüze ve tarafıma duymuş olduğunuz güvene layık olmak adına almış olduğum sorumluluk bilinciyle var gücümle çalışacağım. TİMBİR çatısı altında olmaktan ve Birlik Haber Ajansı’nda olmaktan onurluyum. Bugünkü genel kurulumuzun birliğimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yeni yönetime başarılar dilerim. Birliğimiz daim olsun. Sonsuz teşekkürler. Saygılar hepimiz için hayırlı olsun.”

Serap Ülkü Özdemir TİMBİR Ege Bölge Başkanı Oldu

Cumhurbaşkanlığı’nın 7 Mart 2023 tarih ve 6906 sayılı kararnamesi ile kurulan, 81 il ve 14 ülkeden 104 kurucu ve 987 medya kuruluşunun yer aldığı Türk İnternet Medya Birliği’nin (TİMBİR) 1. Yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Yönetim kurulu üyeleri, online olarak gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi. Toplantıda kurulun tüzük statüsündeki görevlerini belirledi. Bu kapsamda, yeni yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımı yapıldı. Başkanlık görevini üstlenen Dr. Süleyman Hasan Basa’nın liderliğindeki yönetim kurulu üyeleri, önemli sorumluluklar üstlenecek.

Genel Kurulda Türk internet medya birliği yönetimine giren Serap Ülkü Özdemir Tüzük Statüsündeki Görev Dağılımına Göre Ege Bölge Başkanlığına Getirildi. Özdemir Toplantı sonrası sosyal medyasından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: Şahsıma Ege Bölge Başkanlığını tevdi eden Türk İnternet Medya Birliği Başkanı Dr. Süleyman Hasan Basa ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla