Milas Çizgi Gazetesi

MUHARREM İNCE MİLASTAYDI

MUHARREM İNCE MİLASTAYDI
Süt Birliği
99 okundu Okundu
10 Mayıs 2023 - 13:03
Süt Birliği

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Milas’ı ziyaret ederek Atapark’ta toplanan kalabalığa seslendi, ardından da kent merkezinde bazı esnafları ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Adayı İnce, gençlerden bu Pazar yapılacak olan seçimlerde ailelerini Memleket Partisi’ne ve kendisine oy vermeye ikna etmeleri çağrısında bulundu.
Memleket Partisi Genel Başkanı-Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce bugün akşam saatlerinde Milas’a bir seçim ziyareti gerçekleştirdi. İlk olarak Atapark’ta toplanan ve çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu kalabalığa seçim otobüsü üzerinden seslenen İnce; “Aslında buradan geçip gidecektim ama madem böyle toplanmışsınız sizlere selam verelim” diyerek söze başladı ve o meşhur dansını bu kez seçim otobüsü üzerinden Milaslı gençlerle birlikte yaptıktan sonra konuşmasına şöyle devam etti:
“Gençler bu seçimlerden sonra herkes sizin değerinizi anlayacak. Çünkü gittiğim her yerde gençler karşılıyor beni. Bu seçimde 4 cumhurbaşkanı adayı var. Bir de milletvekili adaylarımız var. Önce milletvekilleri adaylarıyla ilgili konuşayım. CHP’ye oy veren kardeşlerimle ilgili konuşayım. Buranın CHP’nin dördüncü sırasında eski AKP’li var. CHP’nin listesinde 77 tane eski Saadet, DEVA ve Gelecek Partili yani eski AKP’li 77 kişi var. Yani CHP’ye oy verirseniz bunları seçersiniz. Bir de HDP’liler var cumhuriyetle problemli. AKP’nin içerisinde de cumhuriyetle problemli olanlar var. Yani o mecliste parmaklar nereye kalkar bilmiyorum. Sizin vereceğiniz oylarla seçilecekler. Pazartesi günü CHP’den istifa edecekler. Karar sizin. Sevgili kardeşlerim tekrar gelirim, anlatırım. Sizler Muharrem İnce haklıymış demeyin. Gelelim cumhurbaşkanlığı seçimlerine. Sayın Kılıçdaroğlu diyor ki ben yüzde 60 ile kazanıyorum. Demek ki bir mesele yok. Bazıları de diyor ki sen çekil. Tamam, çekilelim de 21 yıllık Erdoğan doları 1,60’dan almış 20 lira yapmış, sokakları Suriyeli doldurmuş, tarımı, hayvancılığı, insanların umutlarını bitirmiş bir üflesen yıkılacak bir Erdoğan var. Ben diyorum ki bu memleketin sigortası, Atatürkçülerin sigortası Memleket Partisi’dir. Bizlerin aslan gibi adayları var. Verin oyunuzu onlar seçilsin. Ben her evden Memleket Partisine bir oy istiyorum. Gençler sizlerden anne ve babalarınızı ikna etmenizi istiyorum.”
İnce yaptığı konuşmanın ve dansının ardından şehir içerisinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla