Milas Çizgi Gazetesi

“MUĞLA’YA AK PARTİ BAYRAĞINI DİKMEYE HAZIRIM”

“MUĞLA’YA AK PARTİ BAYRAĞINI DİKMEYE HAZIRIM”
Süt Birliği
Okundu
04 Aralık 2023 - 18:42
Süt Birliği

25. Dönem AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Kökten, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı ve ekledi; “Muğlaya AK Parti Bayrağını dikmeye hazırım”

 

25. Dönem AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Kökten, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

AK Parti Muğla İl Başkanlığı binasında Hasan Kökten tarafından yapılan aday adaylığı açıklamasına, AK Parti İl Başkanı Gültekin Akça, AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe belediye başkan aday adayları ve çok sayıda partili katıldı.

“Önemli hizmetlere imza atmıştı”

AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça, seçim süreci ve adaylık başvuru süreci hakkında bilgiler vererek vekil Kökten’in kısa görev sürecine rağmen başarılı hizmetlere imza attığını söyleyerek başarı dileklerini iletti. Akça konuşmasında, “Değerli Milletvekilim değerli ilçe başkanlarım malumunuz 31 Mart 2024 mahalli idareler seçimi için aday adaylığı süreci devam etmekte. Muğla AK Parti İl Teşkilatı olarak 9 Kasım’da başlayan süreci devam ettiriyoruz. 26 Kasım itibariyle temayül yoklamamızı yapmıştık. Ancak yasal süreç devam ettiği için gerek ilçelerimizde gerekse Büyükşehirde Aday Adaylık sürecinde müracaatlar devam ediyor.

Bugünde çok kıymetli bir arkadaşımız 25. Dönem AK Parti Muğla Milletvekilimiz sayın Hasan Kökten AK Partiden Muğla Büyükşehir Aday Adaylığı ile ilgili müracaatını yapacak. Biraz sonra evraklarını teslim alacağız. Kendilerine partim adına teşekkür ediyorum. Biraz öncede ifade ettiğim gibi 1 dönem Muğla’yı Partimizi Ankara’da temsil etmişti. Temsil ettiği, görev yaptığı süreç içerisinde de önemli hizmetlere imza atmıştı. Bu kez de Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı ile ilgili müracaatını yapıyor ben kendisine hayırlı uğurlu olsun diyorum. Yine kendisi için buraya gelen başta ilçe başkanımız ilçe teşkilatlarımız olmak üzere hepinize katılımlarınız nedeniyle teşekkür ediyorum”

Şahsım değil davam, partim ve sizler varsınız

25. Dönem AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Kökten ise açıklamasında, “Bugün burada Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylık açıklamam da beni burada yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim.

2024 yerel seçimlerinde bildiğiniz gibi çok kısa bir süreç içerisine girdik. Bu süreçte geçmiş dönemde yapmış olduğum Milletvekilliği döneminde Muğla’mızı Seydikemer’den Bodrum’un Akyarlarına kadar köy, il, ilçe bazında hepsini çok iyi bilmekteyim, birçok sorunları da çok iyi bilmekteyim. Buna müteakiben partimiz kurulduğu günden bugüne kadar Muğla İlimiz, AK Parti hizmetleriyle Büyükşehir anlamında tanışma fırsatı yakalayamadı. Bunun vermiş olduğu vicdani sorumluluk gereği bugün Muğla’mızda hizmet görmeyen hiçbir ilçemiz kalmayıncaya kadar gece gündüz çalışacağıma söz veriyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan aday adaylık sürecinden sonra adaylığıma onay vermesi durumunda ve Muğlalıların takdiri ile bu görevi vicdani sorumluluğum adı altında tüm kalbimle sizlere hizmet etmek için yarışacağımdan emin olabilirsiniz.

Biz hep beraber bu görevi yaparken birlik beraberlik içinde olacağız. Şahsım değil davam, partim ve sizler varsınız.

Şunu özellikle söylemek istiyorum adaylığım kesinleştiği süreç içinde İlçe Başkanlarım, İl Başkanlarım Teşkilatım ve sizlerle beraber projelerimizi basın ve halkımızla paylaşacağız. Ben değil biz düsturu ile sayın Cumhurbaşkanımızın verecek olduğu yetkiyle davama hizmet edip Muğla’ya AK Parti Bayrağını dikmeye hazırım. Ama sizlerle bunu yapabilirim. Beni yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla