Milas Çizgi Gazetesi

MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNCE FARKINDALIK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNCE FARKINDALIK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Süt Birliği
148 okundu Okundu
20 Eylül 2023 - 13:36
Süt Birliği

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün dezavantajlı gençlere yönelik hazırlamış olduğu Çadır Kampı programı 8-10 Eylül Kız grubu 15-17 Eylül Erkek grubu olarak Köyceğiz ilçesi Kazancı mevkiinde gerçekleştirildi.

 

İlk kez uygulanan kamp programına Milas’tan 6 kız ve 6 erkek olmak üzere Muğla’nın 13 ilçesinden toplamda 100 genç katılım sağladı. Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, gerçekleşen etkinlikle ilgili yaptığı kısa değerlendirmede; “Gençlerimizin sosyal uyumu, kültürel farkındalığı, gençlerin farklı gruplarla etkileşim sağlaması açısından çok etkili ve verimli bir proje gerçekleşti. Bu tür kampların her yıl yapılması ve daha çok katılımın sağlanması için, daha çok gence ulaşmak adına, yeterli tanıtım ve reklamın yapılmasına önem vereceğiz” dedi.

Programa katılan gönüllü gençler de çok keyif aldıklarını, çok verimli bir program olduğunu belirten Binbir, kampın yapılmasında emeği geçen başta İl Müdürü Musa Kazım Açıkbaş olmak üzere Milas Gençlik Merkezi’ndeki liderlere ve tüm personele teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla