Milas Çizgi Gazetesi

MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ SAYIN MUSA KAZIM AÇIKBAŞ BEYEFENDİYİ TANIYALIM

MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ SAYIN MUSA KAZIM AÇIKBAŞ BEYEFENDİYİ TANIYALIM
Süt Birliği
Sercan ErginTÜM YAZILARI
147 okundu Okundu
15 Eylül 2023 - 10:37
Süt Birliği

Merhaba Milas Çizgi Gazetesi Teknik Alan Köşesi okurları bugün sizlere köşemde, 19.04.2022 Tarihinde Muğla Gençlik ve Spor Müdürü olarak göreve başlayan bugüne kadar makamına gelen herkese kibar, sıcak yaklaşımı ile kısa zaman içerisinde Muğla’da herkesler tarafından çok sevilen Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü sayın Musa Kazım Açıkbaş beyefendiyi tanıtacağım.

Sayın Açıkbaş 1968 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini İzmir’de tamamladı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi beden eğitimi spor bölümünden mezun oldu.

Sayın Açıkbaş öğrenim hayatı boyunca, İzmir Göztepe Karşıyaka Spor Kulüpleri’nde ve öğrenim gördüğü üniversite takımlarının güreş ve futbol branşlarında aktif spor yaptı.

Sayın Açıkbaş 1991 yılında Adana Kiremithane Endüstri Meslek Lisesi’nde beden eğitimi öğretmeni olarak göreve başladı. 1995 yılında Sinop İmam Hatip Lisesi’ne beden eğitimi öğretmeni olarak atandı. Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde İl Tertip Komite Üyeliği, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Tertip Komiteleri Üyeliği, çeşitli kulüplerde futbol antrenörlüğü, güreş antrenörlüğü, Güreş Hakemliği, Kulüp Yöneticiliği, Beden Eğitimi Öğretmenleri Dernekleri Federasyonu Kurucu Üyeliği, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri destek programı kapsamında proje koordinatörlüğü, beden eğitimi ve spor faaliyetlerinin kurumsal ve yapısal değişim sürecinde ortaya çıkan problemler adlı sempozyum genel sekreteliği, Sinop Yüzme İl Temsilciliği ve 27.08.2015 – 18.04.2022 tarihleri arasında Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yaptı.

Evli ve 2 çocuk babası olan Açıkbaş 19.04.2022 tarihinden beri güzel Muğla’mızda Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Sayın müdürüm zatıalinizle Milas ilçesinde kısa sohbetimizde sizin ne kadar kibar alicenap bir kişiliğe sahip olduğunuzu gördüm. Sizin gibi mütevazi sıcakkanlı bir kardeşimi tanımak beni çok mutlu etti. Allah size aile bireylerinizle birlikte sağlıklı uzun ömürler versin. Her şey sizin gönlünüzce olsun bu memleketin sizler gibi donanımlı beyefendilere ihtiyacı var. Allah her şeyi senin gönlüne göre versin Sayın Müdürüm…

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla