Milas Çizgi Gazetesi

Milas Süt Birliği üyelerine ücretsiz hayat sigortası

Milas Süt Birliği üyelerine ücretsiz hayat sigortası
Süt Birliği
144 okundu Okundu
18 Temmuz 2023 - 15:59
Süt Birliği

Üyelerine birçok alanda hizmet sunan Milas Süt Birliği, sosyal sorumluluk anlayışıyla 3 bin üyeye hayat sigortası yaptırttı. Hayat sigortası imza töreninde konuşan Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da üyelerimizden bir kuruş para almadan hayat sigortası yaptırdık. Bizler için çok kıymetli olan üyelerimizin hayat sigortası poliçesine ihtiyaç duymadan sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde üretime devam etmelerini temenni ederim.” dedi.

 

Sosyal sorumluluk anlayışını fiziki yatırımlarla taçlandıran Milas Süt Birliği, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da 3 bin üyesini Hayat Sigortası ile yeniden güvence altına aldı.

Milas Süt Birliği’nde düzenlenen Hayat Sigortası Protokolü törenine; Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Vekili ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Milas Süt Birliği Genel Müdürü Ali Akdeniz, HDİ Fibaemeklilik Acenteler Satış Yöneticisi Eda Öcalır, HDİ Fibaemeklilik Acenteler Satış Birimi Gizem Günhan, HDİ Fibaemeklilik Hayat A.Ş. Milas Acentası Milas Asil Sigorta Ltd. Şti. Sahibi Hakkı Ayakdaş katıldı.

Karşılıklı imzaların atılması ile Milas Süt Birliği üyesi 3 bin üretici, vefat ve sakatlık başta olmak üzere tüm hayat risklerine karşı sigortalandı.

HAYAT SİGORTASI İÇİN ÜYELERDEN EKSTRA ÜCRET ALINMADI

Üretim sürecinin her aşamasında üretimin önünü açan hizmetler sunarken üreticiyi ve tüketiciyi koruyan Milas Süt Birliği’nin, üyelerinin riskleriyle de yakından ilgilendiğini ifade eden Milas Süt Birliği Başkanı Ali ihsan Gezgin,

“Bundan önce üyelerimize özel sağlık indirimi, ferdi kaza sigortası, hayat sigortası gibi çalışmalarımız olmuştu. Girişimlerimiz sonucunda bu yıl da üyelerimizden 1 lira almadan hayat sigortası yaptırdık. Aileleri ve bizler için çok kıymetli olan üyelerimizin bu poliçeye ihtiyaç duymadan sağlıklı bir şekilde sevdikleriyle, huzur ve mutluluk içerisinde üretime devam etmelerini temenni eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.” dedi.

“ÜYE AİDATINI FAZLASIYLA GERİ ÖDÜYORUZ”

Kanun gereği tüm üyelerden minimum düzeyde üyelik aidatı almak durumunda olduklarını hatırlatan Başkan Gezgin, hayat sigortası ve diğer hizmetlerle bu aidatı üyelere fazlasıyla geri ödemeye çalıştıklarını belirterek şunları kaydetti:

“Milas Süt Birliği ailesi olarak tüm zorlu koşullara rağmen birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye için üretmeye devam ediyoruz. Bilinçli ve sürdürülebilir ürerim anlayışıyla sütte kaliteden ödün vermeyen Birliğimiz, bu katma değeri 3 bin üyesiyle gerçekleştirmektedir. Ülke ekonomisine sağladığımız bu katma değerde her bir üyemizin alın teri saklıdır. Yeni dönemde tüm hayat risklerine karşı güvence altında olarak üretim yapacak olan kıymetli üyelerimize, yaşamlarında sağlık, sıhhat ve bereket dilerim.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla