Milas Çizgi Gazetesi

MİLAS İLÇE SPOR MÜDÜRÜ DURMUŞ TAYFUN USLU’YU TANIYALIM

MİLAS İLÇE SPOR MÜDÜRÜ DURMUŞ TAYFUN USLU’YU TANIYALIM
Süt Birliği
Sercan ErginTÜM YAZILARI
208 okundu Okundu
18 Ağustos 2023 - 10:06
Süt Birliği

Merhaba, Milas Çizgi Gazetesi ‘Teknik Alan Köşesi’ okurları bugün sizlere köşemde İlçe Spor Müdürü olarak göreve başladığı günden beri kapısına gelen her bireye güler yüzlü, sıcakkanlı yanıyla yaklaşan her bireyin isteklerini yerine getiren İlçe Spor Müdürlüğü nasıl yapılırmış herkese gösteren çok sevdiğim canım kardeşim sevgili İlçe Spor Müdürüm Sayın Durmuş Tayfun Uslu beyefendiyi tanıtacağım.

Sayın Uslu 1971 yılında Milas’ta dünyaya geldi. İlkokulu Sakarya İlköğretim Okulu’nda, orta ve liseyi Milas Lisesi’nde tamamladı. İzmir Çınarlı Harita ve Kadastro bölümü Teknik Okulu’nu bitirdi.

Lisede öğrenim görürken okulun futbol takımı, başta olmak üzere voleybol takımlarında yer aldı. Sayın Uslu bir zamanlar Muğla Mahalli liginde yer alan Milas Maliye Spor takımında forma giydi. Ardından Milasgücü Spor takımında yer aldı.

Uslu, Milas’ta memuriyet hayatına başlamadan önce çeşitli firmalarda görev yaptı.

1998 Yılında girdiği sınavı kazanan Uslu, Kemerköy Termik Santrali’nde uzun yıllar çalıştı. Santralin 2014 yılında özelleştirilmesinden sonra Muğla Gençlik ve İl Spor Müdürlüğü’ne tayin oldu. Gençlik İlçe Spor Müdürlüğü’nde ilk zamanlar ilçe koordinatörü olarak görev yaptı.

Sayın Uslu 09 Ekim 2023 tarihinde Bakanlık Personel Müdürlüğü tarafından Milas İlçe Spor Müdür Vekili olarak atandı. Görev yaptığı süre içerisinde Milas Gençlik Merkezi’nde yaptığı engin hizmetler sonrasında 03 Mayıs 2023 tarihli oluru ile asaleten Milas İlçe Spor Müdürü olarak atandı.

Göreve geldiği günden beri gece gündüz çok çalışarak İlçe Spor Müdürlüğü nasıl yapılırmış herkese göstedi. Milas’ta yediden yetmişe her spor severler tarafından çok sevilen, saygı gören Durmuş Tayfun Uslu, Milas Yörük Türkmen Derneği, Milasspor üyesi ve Kızılay gönüllü kan bağışçısıdır.

Evine çocuklarına çok bağlı olan Uslu, evli bir kız, bir erkek iki çocuk babasıdır. Sayın Müdürüm bugüne kadar Milas futboluna verdiğin engin hizmetler için zatıalinize sevgi ve saygılar sunuyorum. Allah her şeyi gönlüne göre versin.  Seni daha büyük mevkilerde görmek dileğiyle..

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla