Milas Çizgi Gazetesi

MİLAS BELEDİYE MİLAS SPOR KULÜBÜ BAŞKAN YARDIMCISI SAYIN TUNCAY KARACA BEYEFENDİYİ TANIYALIM

MİLAS BELEDİYE MİLAS SPOR KULÜBÜ BAŞKAN YARDIMCISI SAYIN TUNCAY KARACA BEYEFENDİYİ TANIYALIM
Süt Birliği
Sercan ErginTÜM YAZILARI
Okundu
19 Eylül 2023 - 11:18
Süt Birliği

Merhaba Milas Çizgi Gazetesi okurları bugün sizlere köşemde,

Milas Belediyesi’nde 2014 yılından beri Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapmakta olan, görev yaptığı Milas Belediyesi ve Beçin Belediyesi’nde her bireye saygılı hürmetkar yanıyla çevresinde güzel izler bırakan, bitirdiği üniversitelerin yanı sıra an itibariyle İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyasal Bilimler bölümünde öğrenim gören Milas Belediye Spor Kulübü Mali Saymanı Yönetim Kurulu Üyesi, Milas Belediye Milasspor Kulübü ikinci başkanı Sayın Tuncay Karaca beyefendiyi tanıtacağım.

Sayın Karaca 26.02.1979 yılında Milas’ta dünyaya geldi. İlkokulu Kalınağıl, orta ve liseyi Milas İmam Hatip Lisesi, üniversiteyi Balıkesir Havran Meslek ve Yüksekokulu Muhasebe okulunu başarıyla tamamladı. Sayın Karaca Eskişehir Üniversitesi işletme Fakültesi muhasebe ve finasman okulundan mezun oldu. Sayın karaca 1999 yılında devlet memurluğu sınavına girdi. Türkiye’de 633 kişi arasında yer aldı ve Bodrum Türkiye Halk Bankası Bodrum Şubesi’nde göreve başladı. Sayın Karaca 2003-2006 yılları arasında Muğla Üniversitesi’nde devlet memuru olarak görev yaptı. Sayın karaca 2006-2009 yılları arasında Muğla Üniversitesi Milas Meslek Yüksekokulu’nda da üç yıl memur olarak görevde bulundu. Sayın Karaca 2010-2014 yılları arasında o yıllarda belde belediyesi olan Beçin Belediyesi’nde Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yaptı. Beçin Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu’nda yer aldı. Beçin Belediye Spor takımına katkılarda bulundu. Sayın Karaca 2014 yılında belde belediyelerinin kapanmasının ardından 2014 yılından beri Milas Belediyesi’nde Mali Hizmetler Müdürü olarak başarıyla görev yapmaktadır. Sayın Karaca sakin, mütevazi yanıyla görev yaptığı belediyelerde ve spor camialarında çok sevilen, saygı gören değerli bir kişiliktir. Karaca öğrenmenin yaşı yoktur diyerek an itibariyle İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyasal Bilimler bölümünde öğrenim hayatına devam etmektedir.

Karaca Türkiye Büyük Erkekler Birinci Ligi’nde yer alan Milas Belediye Spor Profesyonel Voleybol takımının yanı sıra Muğla Mahalli Ligi’nde Süper Amatör kümede yer alan Milas Belediye Milas Spor Kulüpleri’nde görev almaktadır. Karaca 2015 yılından itibaren Milas Belediye Spor Yönetim Kurulu Üyesi olarak voleybol branşında görev almaktadır. Sayın Karaca Milas sporumuzu çok zor durumdan düzlüğe çıkaran Milas Belediye Milas Spor Kulübü Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmaktadır. Sayın müdürüm gazeteci olarak hafta sonlarında gazeteme haber yapmak için haber toplarken zatıalinizi ya futbol sahasında ya da Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda görüyorum. Hem voleybol hem de futbol branşlarında yer almanız sporu çok seven beni çok mutlu ediyor. Sayın müdürüm bugüne kadar kendinizi hiç bozmadınız her zaman beyefendiliğinizi her yerde korudunuz sizin gibi değerli bir kardeşimizi tanımanın köşemde zatıalinizi konuk etmenin keyfini yaşıyorum.

Size aile bireylerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu, uzun ömürler diliyorum. Dilerim her şey sizin istediğiniz gibi olur. Allaha emanet olun.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla