Milas Çizgi Gazetesi

KIYIKIŞLACIK SPOR’DAN GÖRKEMLİ BİRLİKTELİK YEMEĞİ

KIYIKIŞLACIK SPOR’DAN GÖRKEMLİ BİRLİKTELİK YEMEĞİ
Süt Birliği
617 okundu Okundu
01 Eylül 2023 - 10:13
Süt Birliği

2022-2023 sezonu Muğla Mahalli 2’nci Amatör Küme A Grubu’nda yer alan güçlü takımlar arasında gurup şampiyonu olarak Mahalli Birinci Amatör kümeye terfi eden, 2023-2024 sezon başında geçen yıl şampiyon olan kadroyu korumasının ardından takıma elit transferler yaparak takviye yapan Kıyıkışlacık Spor takımı geçtiğimiz 30 Ağustos günü Kıyıkışlacık’da düzenlenen forma tanıtım ve birliktelik yemeğinde Kıyıkışlacık sevenleri ile bir araya geldiler.

Milas’ın yetiştirdiği bağlama sanatçısı Süleyman Ergül’ün sunduğu yemek ve forma tanıtım gecesine Kıyıkışlacık Spor sevenleri büyük ilgi gösterdiler. Geceye Milas İlçe Spor Müdürü Durmuş Tayfun Uslu, AK Parti Milas Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Aday Adayı Durmuş Özdemir, Milas Ergin Spor Kulübü Başkanı Sercan Ergin ve Dörttepe Spor Kulübü teknik Sorumlusu Nazmi Yükselen ve Kıyıkışlacık Spor Kulübü’nü sevenler katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını Kıyıkışlacık Spor Kulübü Başkanı işadamı Akın Durmaz yaptı. Geceye teşrif edenlere teşekkür ettikten sonra, her zaman branş ayrımı yapmadan her takımın etkinliklerine katılan katkılarda bulunan Milas İlçe Spor Müdürü Durmuş Tayfun Uslu’yu mikrofona davet etti. Göreve başladığı günden beri ekibiyle çok başarılı çalışmalar yapan Durmuş Tayfun Uslu yaptığı konuşmada, “Kıyıkışlacık takımının düzenlediği etkinliklere severek, koşarak geliyorum Kıyıkışlacık halkının takımlarına verdiği desteği gıpta ile izliyorum. Gecede bizlere gösterilen sevgi ve saygı Kıyıkışlacık sevdalılarının takımlarına verdikleri destek inanılacak gibi değil” dedi.

Kıyıkışlacık taraftarları gece boyunca hatırı sayılır paralar harcayarak eski ve yeni formaları satın aldılar. Takımlarına destek oldular. Gece boyunca satılan eski ve yeni formaları bayan taraftarların maddi desteklerine erkek taraftarlar da katılarak çok büyük maddi katkılarda bulundular. Gece içerisinde orkestranın yanı sıra iki bayan oryantalin gösterilerine Kıyıkışlacık taraftarları alkışlarla destek verdiler.

Gecede gol kralı olan Mehmet Fudeyil Oğuz’u ödül verildi. 1996 yılında kurulan ancak 23 yıl mahalli lige katılmayan, sayın Başkan Akın Durmaz başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ile geçen sezon Mahalli Birinci Amatör kümeye terfi eden Kıyıkışlacık spor kulübünün forma tanıtım ve dayanışma yemeği görkemli görüntülerle başladı. Gecenin geç saatlerine kadar sürdü.

Kıyıkışlacık Spor Yönetim Kurulu’nda görev yapan yönetim kurulu üyeleri olmak üzere mahallenin ileri gelen büyükleri forma tanıtım gecesinde birbirleriyle adeta yarış yaptılar.

Kıyıkışlacık forma tanıtım gecesine katılan bir formaya en düşük 10 bin lira veren her Kıyıkışlacık Spor taraftarlarına Milas Çizgi Gazetesi olarak teşekkür ediyoruz. Spor severlere iyi örnek oldukları içinde Kıyıkışlacık Yönetim Kurulu üyelerini candan kutluyoruz. Böyle takımlarına maddi destek veren taraftar gurubunu Çizgi Gazetesi olarak köşemizden bir kez daha kutluyoruz.

Haber : Sercan Ergin

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla