Milas Çizgi Gazetesi

KIYIKIŞLACIK SPOR KULÜBÜ BAŞKANI AKIN DURMAZ’I TANIYALIM

KIYIKIŞLACIK SPOR KULÜBÜ BAŞKANI AKIN DURMAZ’I TANIYALIM
Süt Birliği
Sercan ErginTÜM YAZILARI
379 okundu Okundu
24 Ağustos 2023 - 19:04
Süt Birliği

Merhaba Milas Çizgi Gazetesi Teknik Alan Köşesi okurları bugün sizlere köşemde, Kıyıkışlacık Mahallesi’nde ikamet eden gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak için 2022-2023 sezonunda hatırı sayılır paralar harcayarak Kıyıkışlacık Spor adı altında faaliyete geçiren, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte büyük paralar harcayarak Kıyıkışlacık Spor Kulübü’nü ikinci amatör kümede ilk sezonlarında gurup şampiyonu yapan Milas Kıyıkışlacık Spor Kulübü’nün başarılı başkanı Milas’ın tanınmış iş adamlarından sayın Akın Durmaz beyefendiyi tanıyalım. Sayın Durmaz 1984 yılında Milas’da dünyaya geldi. İlkokulu Kıyıkışlacık Ortaokulu, Milas Merkez Ortaokulu’nda tamamladıktan sonra küçük yaşta iş hayatına atıldı.

Milas’ın tanınmış iş adamlarından Şevki Durmaz beyefendinin oğlu olan sayın Akın Durmaz askere gidinceye kadar babasının iş yerinde çalıştı. 2005 yılında vatani görevinin acemi birliğini Malatya şoför okulunda, usta birliğini Kars Sarıkamış Hava Savunma Taburu’nda tamamladıktan sonra doğduğu büyüdüğü memleketi Milas’a döndü. Sayın Durmaz 2007 yılında evlendi. Bir kız babası olan sayın Durmaz 2019 yılında kendi işi olan midye üretim çiftliğini kurdu. Bugünlere çok çalışarak geldi. Sayın Durmaz geçtiğimiz sene Kıyıkışlacık Mahallesi’nde uyuşturucu ve alkole yönelen gençleri futbol sahalarına çekmek için 23 yıl dan beri faaliyet göstermeyen Kıyıkışlacık Spor Kulübü’nü cebinden harcadığı hatırı sayılır paralar harcadıktan sonra kurduğu yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 2022-2023 sezonunda Kıyıkışlacık Spor takımının ikinci amatör kümede şampiyon olmasında, mahalli birinci amatör kümeye çıkılmasında yönetim kurulu üyeleriyle birlikte büyük katkısı oldu.

Sayın Akın Durmaz beyefendinin ve yönetimde yer alan yönetim kurulu üyelerinin disiplinli çalışmaları maddi sıkıntı yaşamadan takımlarının bugünlere gelmelerinde önemli katkıları oldu. Sayın Akın Durmaz başkanın mahallede ikamet eden kötü alışkanlıkları olan gençleri Kıyıkışlacık Spor takımı sayesinde futbolu çok sevdirmesi Kıyıkışlacık Mahallesi’nde ikamet eden her bireye futbol sahalarına çekmeleri takdire şayandır. Muğla futbolunda ilk senelerinde kurdukları elit takımla gurup şampiyonluğu yaşayan Muğla Mahalli Birinci Amatör kümeye çıkaran her yönetici kardeşlerimi Milas Çizgi Gazetesi Teknik Alan Köşesinden kutluyorum. Kıyıkışlacık Spor takımının ilk yılında birinci amatör kümeye çıkmasında büyük katkıları olan takımın teknik ekibine, sahada varını yoğunu sergileyerek takımlarını şampiyon yapan sporcu kardeşlerimi yürekten kutluyorum.

Sevgili başkanım 23 yıl liglere katılmayan Kıyıkışlacık Spor Kulübü’ne sahip çıkarak Kıyıkışlacık halkına güzel günler yaşattığın için seni yürekten kutluyorum. İnşallah bu sezon birinci amatör kümede şampiyon olarak mahalli süper amatör kümeye terfi edersiniz. Sevgi ile kal Allah her şeyi senin gönlüne göre versin büyük başkan…

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla