Milas Çizgi Gazetesi

İMO TEMSİLCİLERİ PROTOKOLÜ DEĞERLENDİRDİ

İMO TEMSİLCİLERİ PROTOKOLÜ DEĞERLENDİRDİ
Süt Birliği
Okundu
08 Eylül 2023 - 8:56
Süt Birliği

İnşaat Mühendisleri Odası Muğla Şubesi ve Milas Temsilciliği Yetkilileri, ilçe merkezinde ortaklaşa bir toplantı düzenleyerek, Milas Belediyesi ile TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Muğla Şubesi arasında, içinde bulunduğumuz Eylül ayının ilk günü imzalanan, Milas İlçesi Mevcut Yapı Stoku Envanterinin Oluşturulması ve Yapı Güvenliğinin Deprem Riski Açısından Değerlendirilmesi Ortak Hizmet Projesi Protokolü çerçevesinde bir değerlendirme ve bilgilendirmede bulundular.

Üye bazında yapılan toplantıya; İnşaat Mühendisleri Odası Muğla Şube Başkanı Engin Fırat Ata, Şube Yönetim kurulu üyeleri, İMO Milas Temsilciliği üyeleri ve İnşaat Mühendisleri katıldı.

İmzalanan protokolün içeriğini anlatmak, çalışacak inşaat mühendislerinin işe alım şartları, eğitim süreci, görev tanım ve sorumlulukları hakkında bilgi verildi. Toplantıya katılım yoğun olurken, konuyla ilgili büyük gayret ve istek gösteren Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a da teşekkür edildi.

Katılımcı üyelere yapılacak işin ilçe bazında Türkiye de ilk olması sebebi ile önemi ve zorluğu detaylı bir şekilde anlatıldı. Toplantının son bölümünde ise üyelerin sorularına cevap veren İMO Muğla Şube ve İMO Milas Temsilciliği yetkilileri görev alacak tüm meslektaşlarına başarılar diledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla