Milas Çizgi Gazetesi

GÜLLÜK HERMİYAS SPOR İLE BAFA ZEYTİN SPOR MAHALLİ BİRİNCİ AMATÖR KÜMEYE MERHABA DEDİLER

GÜLLÜK HERMİYAS SPOR İLE BAFA ZEYTİN SPOR MAHALLİ BİRİNCİ AMATÖR KÜMEYE MERHABA DEDİLER
Süt Birliği
Sercan ErginTÜM YAZILARI
Okundu
17 Mayıs 2024 - 12:15
Süt Birliği

Merhaba Milas Çizgi Gazetesi ‘Teknik Alan Köşesi’ okurları bugün sizlere köşemde, uzun yıllardan beri Muğla Mahalli Ligi’nde ikinci amatör küme, birinci amatör kümede yer alarak Milas’ı temsil eden Bafa Zeytin Spor takımı ile 18 ay önce kurulan çok kısa zaman içerisinde kurduğu geniş alt yapı takımları başta olmak üzere geçen sezon ve bu sezon zor hayat şartlarında kurduğu elit kadrolarla Milas’ı temsil eden Güllüklü eski Milassporlu iş adamı Volkan Kurt kardeşimizin yönetiminde kurulan Güllük Hemiyas Spor takımları müsabakaların bitmesine bir hafta kala her iki takımımızda birinci amatör lige çıkmayı garantilediler. İzninizle her iki takımımız birinci amatör kümeye terfi etmek için hatırı sayılır paralar harcayarak büyük emek vererek takımları adına büyük katkı sağladılar. Mahalli birinci amatör kümeye terfi eden her iki takımımızın yönetim kurullarında görev yapan yönetici kardeşlerime köşemden başarıları için kutluyor her iki takımıza 2024-2025 sezonunda mahalli birinci amatör kümede başarılar diliyorum.

Mahalli Birinci Amatör kümeye terfi eden her iki takımımızdan Bafa Zeytin Spor takımımız mahalli birinci amatör lige terfi etmek için hatırı sayılır paralar harcayarak sezon başında taraftarlarına verdikleri sözü tuttular. Bafa Zeytin Spor takımımızın yanı sıra 18 ay gibi kısa zaman çerisinde hem alt yapı takımı kuracaksınız hem de amatör kümede hatırı sayılır para harcayarak birinci amatör kümeye terfi edeceksiniz, ben kısa zamanda büyük başarılara imza atan Güllük Hermiyas Spor takımıza gösterdikleri engin başarılardan dolayı yürekten kutluyorum.

2024-2025 sezonunda Muğla Mahalli Birinci Amatör ligde yer alacak olan Bafa Zeytin Spor takımı ile Güllük Hermiyas Spor takımlarımız sezon bitiminde gelecek sezon birinci amatör ligde nasıl başarılı neticeler elde ederiz diye bence iyi kadro kuracaklar diye düşünüyorum. Futbolda olduğu gibi amatör kümelerde görev yapan genç yönetici kardeşlerimin mensubu oldukları takımlarda harcadıkları paralar nedeniyle benim için çok değerli olan genç yönetici kardeşlerimi mensubu oldukları takımlara verdikleri emek harcadıkları paralar için teşekkür ediyor, Allah bütün genç yönetici kardeşlerime mensubu oldukları takımlarda başarılar diliyorum.

Günümüzün zor hayat şartlarında başkanlık ve yöneticilik yapan sevgili yönetici kardeşlerime görev aldıkları takımlarda şimdiden başarılar diliyorum. Türk futbolunun amatör ligde yer alan cebinden para harcayan sevgili yönetici kardeşlerimle iyi bir yerlere geleceğini düşünerek amatör kümelerde görev yapan tüm yönetici kardeşlerime verdikleri emek için sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Allah yeni sezonda mensubu oldukları takımlarda görev alan yönetici kardeşlerime kolaylıklar versin. Hepinize sevgi ve saygılar sunuyorum, hepiniz Allah’a emanet olun.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla