Milas Çizgi Gazetesi

GÜÇLÜ BİR MİLAS İÇİN ÜRETECEĞİZ VE ÇALIŞACAĞIZ

GÜÇLÜ BİR MİLAS İÇİN ÜRETECEĞİZ VE ÇALIŞACAĞIZ
Süt Birliği
151 okundu Okundu
09 Haziran 2023 - 12:50
Süt Birliği

Milas Ziraat Odası Başkanı Kahraman Akar, oda başkanlığına seçilmesinin ardından yoğun gündemin sona ermesi ile iadei ziyaretlerine başladı. Yönetim olarak Ortak paydanın Milas Çiftçisi ve üreticisi olduğu her projede olmak istediklerini ifade eden Akar, “Biz Milas’ın üreten çiftçileri olarak her zaman üretimin ön planda olması gerektiği vurgusundayız. Sizlere iadei ziyaretlerimiz yoğun gündemler nedeniyle gecikti. Artık iş birliği ve ortak akılla hep birlikte güçlü bir Milas için çalışacağız” dedi…

 

Milas Ziraat Odasında gerçekleşen Genel Kurulla görevi devr alan Kahraman Akar ve Yönetim Kurulu ile Milas Ziraat Odası Meclis Üyeleri iade-i ziyaretler kapsamında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı, S.S. 153 No’lu Milas Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Kamil Gül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milas Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin ve Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke’yi makamında ziyaret etti.

İlk ziyaret Başkan Tokat’a

Akar’ın ilk durağı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat oldu. Başkan Akar’a ziyaretinde yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri de eşlik etti.

Başkanlık makamında samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette ortak paydanın üreticiler olduğu vurgulanarak, iki kurum arasında koordineli bir şekilde çalışmaların gerçekleştirileceği belirtildi.

Üretmekten Başka Çaremiz Yok…

Ziyarette konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Üretmekten başka çaremiz yok üreteceğiz. Mümkün olduğu kadar üreticiye ulaşırken bizim birinci referansımız Ziraat Odası olacaktır. Kooperatif ve birliklerle de çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki süreç içerisinde etkin olarak nerede ne yapılması gerekiyorsa beraber koordine edip, üreticiye hep birlikte yardımcı olacağız” dedi.

Milas Ziraat Odası Başkanı Kahraman Akar da kabulünden dolayı Başkan Tokat’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Akar ve beraberindeki heyet ardından, sırasıyla diğer programı gerçekleştirerek ilk ziyaretlerini yapmış oldu.

Ziyaret programında kısa bir konuşma yapan Kahraman Akar, Ortak paydanın Milas Çiftçisi ve üreticisi olduğuna vurgu yaptı ve her projede olmak istediklerini ifade etti. Akar, “Biz Milas’ın üreten çiftçileri olarak her zaman üretimin ön planda olması gerektiği vurgusundayız. Sizlere iadei ziyaretlerimiz yoğun gündemler nedeniyle gecikti. Artık iş birliği ve ortak akılla hep birlikte güçlü bir Milas için çalışacağız” dedi…

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla