Milas Çizgi Gazetesi

GELECEĞİ KONUŞMAK İÇİN BULUŞTULAR

GELECEĞİ KONUŞMAK İÇİN BULUŞTULAR
Süt Birliği
Okundu
13 Haziran 2023 - 12:40
Süt Birliği

Milasspor da yaşanan kriz süreci sonrası yaklaşan lig öncesi Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın çağrısı ile Milasspor taraftarları, eski yöneticileri, eski futbolcuları ve teknik adamları ile ilçemizdeki kulüp temsilcileri Aşkidil Akarca Salonunda bir araya gelerek ilçemizdeki futbol adına spor kulüplerinin durumu ve Yeni Milassporun bugününü ve geleceğini konuştular.

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Başkan Tokat geçtiğimiz sezon ilçemiz kulüplerinin durumunu anlatarak tebrik ettiği takımların ardından Yeni Milasspor ve yaşanan süreci sert dille eleştirdi.

Milasspor Milâs’ın asli kulübü ve milli takımı

Başkan sezon değerlendirmesini yaparak konuşmasına başladı ve ilçe takımlarının durumları ve lig sonuçlarını açıklayarak desteğin seneye de devam edeceğini söyleyerek başarılar diledi…Ancak milas’ın asli kulübünün ve milli takımının Milasspor olduğuna dikkat çeken başkan Tokat, Milasspor camiasında yaşanan krizi ve süreci, “Bugün kongre yapamayan kongrede denetlenemeyen şeffaf olmayan, hocanın başkanını tanımadığı futbolcunun başkanına güvenmediği bir kulübe başkanlık eden bir arkadaş var. Kulübü krize götürmüş hala ben başkanım diyor. Al o başkanlığı götür nereye ..” sözleriyle noterle istifa etmesine rağmen başkan olduğunu iddia eden Öcal Yüksel ‘e yüklendi.

Alkışlarla sözü kesilen ve taraftarların salonu inlettiği alkışlar sonrası Kulüp yönetimlerini fedakarlık yapmaya davet eden başkan Tokat’a destek Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Başkanı Ahmet Özyiğit ve Milas Gençlik Spor Kulübü başkanı Ersin Köksal dan geldi.

Genel kurul yada kulüp yöneticileriyle bu kararı alabileceklerini ifade eden başkanlara eski yöneticilerden Hüseyin Kurtuluş Muhammet Tokat’ın yeni bir takımla AŞ. olarak 2. Amatörden de başlayabiliriz önerisine başlanmalı ve kendi karakterini yansıtmalı diyerek destek verdi.

Sevdamsin Yeni Milasspor taraftarlar derneği Başkanı Nihat Abbak, başkan Tokat’a bugüne kadar verdiği destekten dolayı teşekkür etti ve taraftarların üzüntüsünü dile getirerek acilen bu çileye bir son verilmesini istedi. Yolda yürümeyi bile basaramayanlar bu kulübe başkanlık yaptı diyen Abbak, “artık paralı birileri başkan olsun” dedi…

Amigo Şeker namlı ibrahim Alır ise sosyal medyadan tehdit eden ahkam kesen ve başkan benim diyen Ocak Yüksel ‘e ithafen buraya gel yüreğin yetiyorsa buradan konuş diyerek tepki gösterdi.

Gazetemiz baskıya gittiği dakikalarda devam eden toplantıda konuşan kardan biride Milas’ın başarılı teknik adamlarından Hasan Ali Arıkan oldu. milasspor vizyon kazanmalı ve eski itibarını yeniden kazanması için çaba sarf edilmeli dediği konuşmasında Milaslı spor adamlarına da güvenmeleri konusunda  uyarılarda bulundu.

Genç teknik adamlardan Hakan Esen ise Vizyon vurgusu yaptı.

Toplantının detayları yarın www.milascizgi.com haber portalında yer alacak..

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla