EXPOLINE FUARCILIK AİLESİNDEN TEŞEKKÜR

EXPOLINE FUARCILIK AİLESİNDEN TEŞEKKÜR

Bu yıl 14. kez düzenlenen, “Güney Ege Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı”nın ardından Expoline Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Hakbilir yazılı bir basın açıklaması yaptı. Yavuz Hakbilir, bu yıl fuara toplam 203 firmanın stand açtığını ve 400 civarında da markanın ziyaretçilerle buluştuğunu belirtti. Toplam 98 bin 727 kişinin fuara katıldığını belirten Yavuz Hakbilir’in açıklaması şu şekilde;

“Değerli Basın Mensupları;

30 MART 2023 tarihinde büyük coşku ile TARİŞ FUAR MERKEZİ’nde açılışı gerçekleştirilen Milas 14. GÜNEY EGE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK FUARI’mız   02 NİSAN 2023 Saat:19.00’da başarı ile kapılarını kapatmıştır.

Türkiye’nin en fazla kadın çiftçisinin ziyaret ettiği Güney Egenin incisi fuarımıza bu yıl Milas’tan ve Türkiye genelinden gelen firmalarla birlikte Toplam 203 firma stand açmış, 400 civarında marka ziyaretçilere sergilenmiştir. Bugüne kadar yapılan fuarlar içerisinde en başarılı ve verimli ilk üç fuardan biri olarak gerçekleşen fuarımızı 98.727  kişi ziyaret etmiştir.

Fuarımızın bu yıl gerçekleşmesinde emeği geçen Başta Muğla Valimiz Sayın Orhan TAVLI, Milas Kaymakamımız Sayın Mustafa Enver BÖKE, Milas Belediye Başkanımız Sayın Muhammet TOKAT, MUĞLA Tarım ve Orman İl Müdürümüz Sayın Barış SAYLAK, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Reşit ÖZER, Milas S.S 152 No’lu Pamuk Satış Kooperatifi Başkanımız Sayın Halit ŞENLİ, Milas Ziraat Odası Başkanı Sayın Kahraman AKAR, Milas Süt Birliği Başkanı Sayın Ali İhsan GEZGİN,  olmak üzere, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Sivil Toplum Örgütlerine teşekkür ediyorum. Başta, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit KİRİŞÇİ, Bakan Yardımcımız Sayın Nihat PAKDİL ve bürokratlar olmak üzere, Milletvekillerimize, Siyasi partilerin temsilcilerine, Türkiye’nin dört bir yanından fuarımızı ziyaret eden çiftçi ve çiftçi dostlarına, Fuarımıza katılan değerli firmalarımıza, fuarımızdaki firmaları ve faaliyetlerimiz duyuran yazılı ve görsel medya mensuplarına, Tarım sektörü adına Expoline Fuarcılık ailesi olarak teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.

Saygılarımla.”