Milas Çizgi Gazetesi

ECZACILAR 16 EKİM’DE MEYDANLARDA

ECZACILAR 16 EKİM’DE MEYDANLARDA
Süt Birliği
Okundu
27 Eylül 2022 - 20:00
Süt Birliği

Türk Eczacıları Birliği çatısı altında 54 Eczacı Odası 4. Başkanlar Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 16 Ekim’de eylem kararı çıktı…


Türk Eczacıları Birliği çatısı altındaki 54 Eczacı Odasının katılımıyla 4. Başkanlar Kurulu toplantısı 23 Eylül 2022 Cuma günü Ankara’da gerçekleşti.
32. Bölge Muğla Eczacı Odası Başkanı Ecz. K. Serkan Tekin’in de katıldığı Ankara’daki toplantıda, 16 Ekim 2022 tarihinde eylem kararı çıktı.
Başkan Tekin “Tek ses ve güçlü bir iradeyle, eczacılık mesleğinin geleceğini kurtarmak için, öncelikle miting ve sonrasında eczanelerimizi kapatma da dahil “Eylemlilik Süreci” ni planlıyoruz, Ankara’da Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti ve 54 Eczacı Odası ile birlikte 16 Ekim 2022 tarihinde BÜYÜK ECZACI MİTİNGİ kararı çıkmıştır. Çıktığımız bu yolun mesleğimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bizde 32. Bölge Muğla Eczacı Odası ve üyeleri olarak Birliğimizin yanında olduğumuz herkese anımsatıyor ve 16 Ekim’de odamıza bağlı üyelerimiz ve çalışanlarımızla birlikte Ankara’da miting te olacağımızı kamuya bildiriyoruz. Tüm üyelerimiz ve çalışanlarımızın bizlere destek vermesini ve gerçekleşecek mitingimize katılımını için çağrıda bulunuyorum.
İlaç Yokluklarına, Eczacıların Yok Sayılmasına, İlaç Fiyat Farklarına, Eczanelerdeki Ekonomik Çıkmaza, Kamu Eczanelerinin Hak Kayıplarına, Kontrolsüz Açılan Fakültelere ARTIK DUR diyoruz.
HEP BİRLİKTE HEP BİRLİKLE .” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla