Milas Çizgi Gazetesi

“DÖRTTE BİRİMİZ KADAR ÇALIŞSAYDINIZ, BUGÜN BAŞKA ŞEYLER KONUŞUYORDUK”

“DÖRTTE BİRİMİZ KADAR ÇALIŞSAYDINIZ, BUGÜN BAŞKA ŞEYLER KONUŞUYORDUK”
Süt Birliği
130 okundu Okundu
03 Haziran 2023 - 18:23
Süt Birliği

DEVA Partisi Muğla İl Başkanı Emrah Çay, İYİ Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun’un, 14 ve 28 Mayıs’ta yapılan seçimlerin sonucuna yönelik yaptığı açıklamaya atıfta bulunarak; “sözünüzün çokluğu kadar oyunuz olsaydı seçimin sonucu değişirdi” ifadelerini gülümseyerek okuduğumuzu belirtmek isteriz. Sadece “Muğla’da 2 Milletvekilimiz garanti, üçüncü vekil için çalışıyoruz” diyen bir zihniyetin bu tarz açıklamaları komediden başka bir şey değildir” dedi.

 

DEVA Partisi Muğla İl Başkanı Emrah Çay imzasıyla yapılan açıklama şöyle: “Bilindiği üzere 14 ve 28 mayıs tarihlerinde önemli 2 seçimi geride bıraktık. Öncelikle çıkan sonuç kesinlikle necip milletimizin takdiri olup, milletimizin takdirine de sonsuz saygı duyduğumuzu ifade ederek vatanımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Bu süre zarfında ittifak olarak girdiğimiz yolculukta yüce milletimiz bize muhalefet görevini verirken, partimizin 15 vekilini de mecliste görmek istediğini vermiş olduğu destekle gösterdi.

Hem masada, hem sahada gösterdiğimiz mücadele milletimiz tarafından takdir edilmiştir ki, bugün mecliste bizim de sözümüz bulunmaktadır. Aldığımız güç ile sesimizin daha gür çıkacağından kimsenin şüphesi olmasın. Aldığımız oy da sesimiz de, dün olduğu gibi bugün de çok, yarın daha da çok olacağından kimsenin şüphesi olmasın.

Özetle altını kalın bir şekilde çizmek isteriz ki; DEVA Partisi 3 Yılını henüz doldurmuş olan bir parti olarak ilklere imza atmış, kadroları ile halkın teveccühü ile kendini ispatlamış bir partidir. Aldığımız oy azımsanmayacak kadar yüksek olmakla birlikte, anketler de hızlı yükselişimizi her defasında ortaya koymuştur. Türkiye’de çalınmadık kapı, dinlenmemiş dert bırakmayan teşkilatlarımız, üzerlerine düşeni fazlasıyla yapmış ve yapmaya devam edecektir. Bizim tek derdimiz Milletimiz ve Memleketimizdir. Bunun da en büyük yansıması, Genel Başkanımız sayın Ali Babacan olmak üzere tüm kadro ve teşkilat yapısı ile, plan, proje, 22 eylem planı ile parti programımızla yaptığımız çalışmaların karşılık bulmasıdır.

Son olarak sahaya bakıldığında özelde Muğla’da genelde Türkiye’de DEVA gönüllülerinin çalışmaları da diğer partilere örnek olmuştur.

“KEŞKE ÇENENİZ KADAR TEŞKİLATINIZ DA GÜÇLÜ OLSAYDI”

Yukarıda özetle anlattıklarımız, kıymetli halkımıza minik bir değerlendirme olmasının yanı sıra İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun’a da kısa bir hatırlatma niteliği taşımaktadır.

Ergun yaptığı açıklamada “sözünüzün çokluğu kadar oyunuz olsaydı seçimin sonucu değişirdi” ifadelerini gülümseyerek okuduğumuzu belirtmek isteriz. Sadece “Muğla’da 2 Milletvekilimiz garanti, üçüncü vekil için çalışıyoruz” diyen bir zihniyetin bu tarz açıklamaları komediden başka bir şey değildir.

Sayın vekilin yaptığı gibi uzun uzun sürecin üzerinden geçerek, ülke sorunlarını ertelemek niyetinde olmadığımızı belirtirken, kendilerine olan tepkileri bırakıp bize yüklenmeye çalışmalarının çaresizliğin göstergesi olduğunu ifade etmek isteriz. Bizleri ölçüp tartmak kimsenin haddi değildir, bizimle ilgili değerlendirmeyi yapacak olan sadece halkımızdır.

Kendilerine tavsiyemiz, öncelikle iğneyi kendilerine batırmaları, ardından da sahada nerede yanlış yaptıklarını değerlendirip o yanlışlarını düzeltmeye çalışmalarıdır.

Bizler geçmişi yad etmektense, geleceği inşa etmeyi kendimize şiar edindik. Çalışmalarımız dünden daha fazla artarak devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.

Güzel halkımıza saygıyla duyurulur.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla