Milas Çizgi Gazetesi

DERNEĞİN İLK KAYNAŞMA YEMEĞİ RENKLİ GEÇTİ

DERNEĞİN İLK KAYNAŞMA YEMEĞİ RENKLİ GEÇTİ
Süt Birliği
Okundu
27 Nisan 2023 - 19:11
Süt Birliği

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında kurulan Milas Lisesi Mezunları Derneği, dün akşam Havuzbaşı Restaurant’ta üyelerine bir kaynaşma yemeği verdi. Sosyal medyada başlayan sürecin sonunda kurulan dernek, amaç olarak birçok hedefi gerçekleştirmek için yola çıkarken, canlı müzik eşliğinde birlikte yenilen yemek oldukça renkli geçti.

İlçenin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Milas Lisesi Mezunları, sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle okul arkadaşları kısa sürede birbirlerine ulaştılar, kimi zaman kendi aralarında toplanarak geçmişi yad ettiler. Sosyal medya aracılığıyla ulaşılan mezun sayısı çoğalınca Saadet Ökten öncülüğünde bir dernek kuruldu. Milas Lisesi Mezunları Derneği olarak 3 Ekim 2022 tarihinde resmen kurularak faaliyetlerine başladılar. İlk olarak pilav günü etkinliği düzenleyen dernek, dün akşam da Havuzbaşı Restaurant’ta bir kaynaşma yemeği düzenledi.

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, eski dönem Muğla Milletvekilleri Fevzi Topuz ve Zeki Çakıroğlu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcısı Harun Reşit Çavuşoğlu, Meclis Üyesi Halil Mutlu, dernek yönetimi ve üyelerin katıldığı yemekte, Dernek Başkanı Ökten, derneğin yola çıkış sürecini ve amaçlarını paylaştı.

Ökten; “ Derneğimiz, 03 Ekim 2022 tarihinde kurulmuş olup üye kabulüne başlamıştır. Amacımız, okul adımızı yeniden almak, okulun ihtiyaçlarına destek vermek, ders ve sanatsal kurslar açmak ve ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere burs vermektir. Tüm Milas Lisesi mezunlarımızı üyemiz olmasını ve dernek faaliyetlerimize destek vermeni bekliyoruz” diyerek yönetim kurulunu konuklarına tanıttı.

Derneğin Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Saadet Ökten (başkan), Hakan Kayatemür (Başkan Yardımcısı), Bekir Perçin (Sekreter), Hasan Özbek Gezen (Sayman) ve Oğuzhan Trabzon (Üye).

Yapılan konuşmanın ardından gece, canlı müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla