Milas Çizgi Gazetesi

DEMİRTAŞ: “BİR OY KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA, BİR OY DEVA’YA”

DEMİRTAŞ: “BİR OY KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA, BİR OY DEVA’YA”
Süt Birliği
Okundu
05 Nisan 2023 - 23:24
Süt Birliği

DEVA Partisi Muğla Milletvekili Aday Adayı Süleyman Demirtaş, partinin Fethiye, Seydikemer ve Ortaca ilçe başkanlarını ziyaret etti. İlçe başkanlarının yanı sıra bazı yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaretlerde çalışmalarını paylaşan Demirtaş, Teşkilatın sesi, Gençliğin temsilcisi’ sloganıyla çıktığı yolda yalnız yürümediğini görmekten mutlu olduğunu söyledi. Ziyaretlerin ardından( FRT) Fethiye Radyo Televizyon kanalında canlı yayına katılan Demirtaş, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç ile başlayan ziyaret trafiğinde, Seydikemer İlçe Başkanı Orhan Ustaoğlu ve Ortaca İlçe Başkanı Şenay Gündüz ve bazı yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen DEVA Partisi Muğla Milletvekili Aday Adayı Süleyman Demirtaş FRT’de katıldığı canlı yayında ise soruları yanıtladı.

Milletvekili aday adaylığı için ailesinin ve teşkilat mensuplarının görüşlerini alarak yola çıktığını belirten Demirtaş; “Partimizin kurulduğu günden bugüne yolumuzdan sapmadan birlikte mücadele verdik. Aday olmam veya milletvekili seçilmem demek, yol ayrılığı demek değildir. Listede olsam da olmasam da, seçilsem veya seçilmesem de inandığımız değerler için mücadeleye birlikte devam edeceğiz. Burada önemli olan bireysellik değil, bir ekip ruhu, takım ruhu içinde uyumlu bir şekilde seçim öncesi ve sonrasında birlikte hareket etmektir.

Bu takımın Muğla’daki lideri İl Başkanımız Sayın Emrah Çay, Ankara’da genel başkanımız Sayın Ali Babacan’dır. Talimatlar doğrultusunda inanıyorum ki tüm teşkilat mensuplarımız gece-gündüz demeden ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Bu anlamda başta siz ilçe başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz olmak üzere, tüm aday adayı arkadaşlarım, partimizi Muğla’da en iyi şekilde temsil etmek için çalışmaktan geri durmayacağız. Biz üzerimize düşeni yapacağız, kararı 14 Mayıs’ta Muğlalı hemşehrilerimiz en doğru şekilde verecektir” diyerek, ekip çalışmasının bir parçası olacağını ve tüm teşkilat mensuplarıyla birlikte ve uyum içinde hareket edeceğini vurguladı.

Ziyarette bulunduğu Fethiye, Seydikemer ve Ortaca ilçe başkanları da aday adayı Demirtaş ile aynı fikirde olduklarını, listede yer alacak tüm adaylarla birlikte 14 Mayıs’a kadar çalışacaklarını söylediler. Çaldıkları her kapıda,“Bir oy Kemal Kılıçdaroğlu’na, bir oy DEVA’ya diyerek 14 Mayıs’ta Muğla’da zafere ulaşacaklarını belirttiler.

CANLI YAYINDA SORULARI YANITLADI…

Ziyaretlerin ardından Fethiye Radyo Televizyon FRT’de canlı yayına katılan Aday Adayı Demirtaş, neden aday olduğunu, adaylık sürecinin ardından hangi çalışmaları yaptığını anlattı. Listede, seçilebilecek bir yerde olacağınıza inanıyor musunuz? sorusuna; “Şahsen genel merkezimizin en doğru şekilde, tüm detayları göz önünde bulundurarak bir sıralama yapacağına yürekten inanıyorum. Yapacakları sıralama partimizin Muğla’daki çıtasını daha da yukarıya taşıyacak isimlerden oluşacaktır. Buna inanmasam zaten adaylık başvurusunda bulunmazdım. Şunu samimiyetle ifade edebilirim ki tüm aday adayı arkadaşlarım da benimle aynı düşüncedirler. Kazanan Muğla olacak, kazanan DEVA olacaktır” şeklinde yanıt verdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla