BAŞKAN TOPUZ BAFA’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN TOPUZ BAFA’DA İNCELEMELERDE BULUNDU
Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Topuz’un mahallelerde yapılması gereken çalışmaları yerinde görmek ve yapımı devam eden çalışmaları incelemek için gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri Bafa ile devam etti.

 

Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili, Geçmiş Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi ve Önceki Dönem Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın da eşlik ettiği ziyarette Bafalı vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Topuz, Bafa Muhtarı Kerem Tekin ve mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini de dinledi.

Beraberindeki heyet ile birlikte mahallenin sokaklarını gezen Başkan Topuz, mahallede yapılması gereken çalışmalar noktasında notlar alındığını ifade ederek, Bafa’ya yakışır hizmetlerin ivedilikle hayata geçirileceğini belirtti.

Kooperatife ziyaret…

Bafa Mahalle ziyaretinde mahallede açılışı gerçekleştirilen Bafa Çevre Yaşam Kadın Girişimi Kooperatifi’nin mekanını ziyaret eden Başkan Topuz, kooperatifin çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgiler alarak hayırlı olsun dileklerini iletti.