Milas Çizgi Gazetesi

BAŞKAN TOKAT’DAN 1 MAYIS MESAJI

BAŞKAN TOKAT’DAN 1 MAYIS MESAJI
Süt Birliği
66 okundu Okundu
01 Mayıs 2023 - 10:04
Süt Birliği

Hak, hukuk, adalet ile işleyen, eşitlik kavramının gerçek anlamda ruh bulduğu bir ortamda, ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayan emekçilerimiz arasındaki ayrışma ortadan kalkacak, toplumsal düzen sağlanacaktır.

İşçisiyle, memuruyla, akademisyeniyle, mimarıyla, mühendisiyle, sağlık çalışanıyla alın teriyle, emek emek üreten tüm emekçi kardeşlerimiz insanca bir yaşam için mücadele vermektedirler. Bu noktada Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de belirttiği gibi; “Bizim gözümüzde çiftçi, çoban, işçi, tüccar, sanatkâr, doktor kısaca bütün vatandaşların hak, menfaat ve hürriyeti eşittir.”…

Her birimizin ortak temennisi, anne babaların ailesinin temel ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebildiği, çocuklarımızın yüzünün güldüğü, emekçilerimizin hakkını alabildiği, sendikaların işverenin baskısı olmadan faaliyetlerini sürdürdüğü, eşit işe eşit ücret kavramının hayat bulduğu, iş kazalarındaki cezasızlığın son bulduğu, liyakatın esas alındığı güzel günlerde birlik ve beraberlik içerisinde buluşabilmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle; meydanlardan emekçilerin özgür sesinin yükseleceği, bahar tadında, bayram havasında geçecek Mayıs’larda buluşmak temennisiyle 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyorum.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla