Milas Çizgi Gazetesi

BAŞKAN TOKAT; “BİR ÜST KADEMEDE TEKRAR”

BAŞKAN TOKAT; “BİR ÜST KADEMEDE TEKRAR”
Süt Birliği
Okundu
01 Aralık 2023 - 10:00
Süt Birliği

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın adaylık konusunda süren merak konusuna ilk mesaj Tariş Genel Kurulunda Başkan Tokat’ın yaptığı konuşma ile geldi. Tokat, “Önümüzdeki dönemde ortaya çıkacak ve açıklanacak sizlere de bildirilecek tabloyla belki bir üst kademede tekrar memleketimize hizmet etme noktasında bir irademiz ortaya çıkabilir” dedi…

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, S.S. 153 No’lu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Genel Kurulu’na katıldı. Genel kurulda bir konuşma yapan Başkan Tokat, Milas’ta ortak akılla bir sinerji oluşturulduğunu ifade ederek, “Bu ortak akıl en güzel meyvesini zeytincilik ve zeytinyağı üzerine verdi. Bu ortak aklın en büyük sermayesi samimiyet oldu. Milas zeytini ve zeytinyağı artık ülke ve dünya gündeminde çok farklı yerlere geldi. Tabi daha yolun başındayız. Bu anlamda yapılacak çok işler var. Pazarlamada sıkıntı var. Olması gereken dış Pazar payımıza ulaşmamız gerekiyor. Beraber mücadelemizi gevşemeden artırarak devam ettirmeliyiz.” dedi.

Birlik ve kooperatiflerin ulusal bir mesele olarak ele alınması ve desteklenmesi gerektiğini ifade eden Başkan Tokat, Milas Belediyesi’nin kooperatiflere ve birliklere her zaman destek olduğunu hatırlattı.

“Her zaman Tariş’in yanındayız. Kendi evimizin kapısını çalıyor gibi kapınızı çalabiliyoruz. Aynı şekilde sizlerde belediyemizin kapısını çalıyorsunuz. Sizlere teşekkür ediyorum. Bu kooperatiflerin oluşmasında, devamında emeğini bulunan herkese takdir ve şükranlarımızı sunuyoruz.” diye konuşan Başkan Tokat, görev yaptığı süre içerisinde yol göstericiliğinden ötürü Tariş’e teşekkür etti.

“ÖNEMLİ BİR SÜREÇ YAŞIYORUZ”

Konuşmasının devamında önemli bir süreç yaşadıklarını ve sürecin bir iki gün içerisinde netleşeceğini kaydeden Başkan Tokat, “Şimdiye kadar 3 dönem Milas halkına yerel yönetim olarak hizmet ettik, elimizden gelen gayreti sarf ettik. Umuyorum önümüzdeki dönemde ortaya çıkacak ve açıklanacak sizlere de bildirilecek tabloyla belki bir üst kademede tekrar memleketimize hizmet etme noktasında bir irademiz ortaya çıkabilir. Bunu da sizlere, kamuoyuna bildireceğiz. Böyle bir ihtimal gerçekleşmesi durumunda da Tariş’in her zaman yanında olacağımızdan kuşkunuz olmasın.” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla