Milas Çizgi Gazetesi

BAŞKAN İNCE: “ARTIK YETER DEMEK İÇİN SANDIĞA GİT!”

BAŞKAN İNCE: “ARTIK YETER DEMEK İÇİN SANDIĞA GİT!”
Süt Birliği
Okundu
27 Mayıs 2023 - 18:11
Süt Birliği

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Av. Gürsel İnce, 28 Mayıs seçimleri öncesi vatandaşları sandığa davet etti. Başkan İnce; “PKK ile Oslo’da pazarlık yapıp Dolmabahçe’de mutabakat yapanlara, Habur Rezaletini bu ülkeye yaşatanlara, saraylarda israf ve lüks içinde yaşayanlara Artık yeter demek için Sandığa Git! Millet İttifakı’nın adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verin” dedi.

 

Türkiye’nin kaderini belirleyecek 28 Mayıs seçimleri öncesi vatandaşları sandığa davet eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Gürsel İnce; “Ülkemiz, 28 Mayıs’ta Cumhuriyetinin ikinci yüzyılına birkaç ay sonra girmek üzereyken, geleceğini şekillendirecek bir seçimle karşılaşıyor. Bu seçim, büyük özverilerle ve Atatürk’ün olağanüstü dehasıyla kazanılan askeri ve siyasi başarılar sayesinde kurulmuş olan Cumhuriyetimizin tüm gelecek rotasını belirleyecek. Türkiye Cumhuriyeti bu tarihi adımı atarken özgür demokrat bir sosyal hukuk devleti mi olacak, yoksa iç kargaşalara neden olabilecek büyük bir göç ile ülkenin öz yapısının darmadağın edilmesine seyirci mi kalacak?” dedi.

“KAZANMAK ZORUNDAYIZ”

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kazanması için mücadele ettiklerinin altını çizen Başkan İnce, Türkiye’yi sığınmacı kampı yapanlara, PKK ile Oslo’da pazarlık yapanlara, artık yeter demek için sandıklara gidilmesi gerektiğini söyleyerek şunları ifade etti: “Böylesine tarihsel önemde bir dönemeçte, pes etmek, önden algı ile dayatılmaya çalışılan bir yenilgiye geçit vermek, Cumhuriyetçi ve vatansever kimliğimizin razı olabileceği bir şey değildir. 28 Mayıs’ta ayağa kalkarak önümüzdeki kuşakların geleceğini büyük bir ortaçağ sarmalına almaya çalışan gerici anlayışın büyük tehditlerine karşı inançla, büyük bir dayanışma bilinci ve kararlılığı ile kazanmak zorundayız.

Türkiye’yi sığınmacı kampı yapanlara, Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alanlara, PKK ile Oslo’da pazarlık yapıp Dolmabahçe’de mutabakat yapanlara, Habur Rezaletini bu ülkeye yaşatanlara, ordumuza kumpas kuran FETÖ’yü devletin kozmik odasına sokup devlet sırlarını açığa çıkartanlara, saraylarda israf ve lüks içinde yaşayanlara, ülkemizi torpil, rüşvet ve yolsuzluk batağına sürükleyenlere, ARTIK YETER demek için Sandığa Git! Millet İttifakı’nın adayı Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU’na OY VERİN!”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla