Milas Çizgi Gazetesi

BAŞARI ÖYKÜSÜNE YENİ BİR ÖYKÜ KATMAK İÇİN BULUŞTULAR

BAŞARI ÖYKÜSÜNE YENİ BİR ÖYKÜ KATMAK İÇİN BULUŞTULAR
Süt Birliği
Okundu
14 Ağustos 2023 - 21:53
Süt Birliği

Yeni sezona adını Dr. Alp Milasspor olarak tescillettirerek giren Milas Gençlikspor anasponsoru Dr. Alper Yalçın ile birlikte kameralar karşısına geçerek teknik ekiple birlikte Milas basını ve kamuoyuna tanıtıldı. Ülkenin güçlü gayrimenkul firmalarından olan Dr. Alp Gayrimenkulun neden Milas Gençlikspor Kulübü nu seçtiğini, “Amacımız takımı altlarda süründürmek değil. Bundan sonraki süreç Dr. Alp Milasspor kulübünün yılı olacak. Başarı öyküsüne yeni bir öykü katmak için buluştuk” sözleriyle özetlediler…

 

2023 -2024 futbol sezonunda Milas’ı, Muğla Süper Amatör Küme Liginde temsil edecek olan, kulüp başkanlığını Ersin Köksal’ın yaptığı Dr. Alp Milasspor Kulübü, 11 Ağustos 2023 Cuma günü, yeni teknik kurmaylarını basın mensuplarına tanıştırdı. Toplantıya kulübün ismini aldığı Dr. Alp gayrimenkul firma sahibi Dr. Alper Yalçın da katıldı…

Dr. Alp Milasspor Kulübünün yaptığı basın toplantısına ayrıca kulüp başkanı Ersin Köksal, başkan yardımcısı Bülent Sezgin, yönetici Mehmet Ilbıra, sportif direktör Akın Çilek, kulübün alt yapı antrenörleri İsmail Hakkı Alptekin, Çağrı Arıkan, Güray Fedakar, Mehmet Kurşun ile yeni sezonda takımın teknik direktörlüğünü yapacak Deniz Kibar ve yardımcı antrenör Cavit Bulgulu katıldılar.

Dr. Alp Milasspor’un basın toplantısı, kulüp başkanı Ersin Köksal’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Başkan Köksal konuşmasında, Milas Gençlikspor Kulübünün Dr. Alp Milasspor’a dönüşünü anlatarak, kulüplerinin tescil işlemlerini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Hedeflerinin yeni sezonda BAL Ligi olduğunu vurgulayan başkan Köksal, Dr. Alp Milasspor’un sponsorluğunu üstlenen Dr. Alp Gayrımenkul Sahibi Dr. Alper Yalçın’a ve kulübün yeni sezonda antrenörlüğünü yapacak tüm antrenör ve teknik ekibe teşekkür ettiğini söyledi.

Dr. Alp Milasspor Kulübü olarak sadece lig mücadelesi içinde olmayacaklarını, kulübe spor tesisi kazandırmak adına da yeni çalışmalara imza atacaklarını belirten Köksal, Milas’ı temsil eden tüm spor kulüplerine eşit mesafede olduklarını söyleyerek, “Yeni sezonda tüm spor kulüplerine başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan basın toplantısında tek tek duygu ve düşüncelerini anlatan kulübün alt yapı antrenörleri de, Dr. Alp Milasspor ailesine katılmaktan dolayı mutlu olduklarını vurguladılar.

Dr. Alp Milasspor’a sponsor olan Dr Alper Yalçın, basın mensuplarının sorularına yanıt vererek, Milas Gençlikspor kulübüne sponsor olmaktan mutlu olduklarını belirtti.

Dr. Alper Yalçın, Milas Gençlikspor ile güzel işlere imza atacaklarını söyledi.

Yeni Teknik Sorumlu Tanıtıldı…

2023-2024 futbol sezonunda Milas’ı, Muğla Süper Amatör Küme Liginde temsil edecek olan Dr. Alp Milasspor Kulübü, yeni sezonda takımı Süper Amatör Kümede emanet edecekleri teknik sorumlu Deniz Kibar ile yardımcı antrenör Cavit Bulgulu’yu basın mensuplarına tanıştırdı.

Dr. Alp Milasspor’u yeni sezonda Muğla Süper Amatör Küme Liginde çalıştıracak olan teknik sorumlu Deniz Kibar ve yardımcı antrenör Cavit Bulgulu’da yaptıkları konuşmalarında, Dr. Alp Milasspor’da alt yapı antrenörleriyle birlikte, kulübün hedefleri doğrultusunda çalışmalar yapacaklarını belirterek, Muğla futbol liglerini yakından tanıdıklarını ve Milas’ta daha önceleri farklı futbol kulüplerinde antrenörlük yaptıklarını söylediler.

Genç futbolculara imza attırdılar…

Dr. Alp Milasspor Kulübü yönetim ekibi yapılan basın toplantısında, kulübün alt yapısından yetişen genç futbolculara da imza attırdılar.

Caner Tahtacı, Batuhan Ertan, Özgür Görkem Balık, Faruk Şahin isimli genç futbolcular, Dr. Alp Milasspor formasıyla mücadele edecekleri için mutlu olduklarını söylediler.

Basın toplantısında teknik sorumlu Deniz Kibar ve yardımcı antrenör Cavit Bulgulu’ya da imza attıran Dr. Alp Milasspor yönetimi, futbolcu transferlerinin teknik heyetin de onayı ile devam edeceğini belirterek, toplantıyı sonlandırdılar.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla