Milas Çizgi Gazetesi

AYTAÇ KURT, DATÇA BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AYTAÇ KURT, DATÇA BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Süt Birliği
Okundu
04 Aralık 2023 - 13:53
Süt Birliği

CHP Datça İlçe Başkanı Aytaç Kurt, Datça Belediyesi için belediye başkanı aday adaylığını açıkladı.

 

CHP Datça İlçe Başkanı Aytaç Kurt, Datça Belediyesi için belediye başkanı aday adaylığını açıkladı.

Aytaç Kurt’un CHP Datça İlçe binası önünde yaptığı aday adaylığı açıklamasına parti üyeleri, STK’lar, muhtarlar ve çok sayıda partili katılarak destek verdi.

Aytaç Kurt Datça Belediye Başkanlığı aday adaylığını şu sözleriyle açıkladı:

“Bir akıl, vicdan, mantık ve bilimden yoksun bir anlayışla yönetilen ülkemizde özellikle Belediye başkanları üzerindeki baskılar çok büyük. Bunları aşmak zorundayız. Bildiğiniz üzere buralara çok uzun yollardan geldim Atatürkçü Düşünce Derneği Datça Şubesini kurarak iki dönemde başkanlığını yürüttüğüm mücadele hayatımı partimizin çatısı altında kesintisiz devam ettirdim. Sekiz yıl boyunca Cumhuriyet Halk Partisi Datça İlçe Başkanlığı’nı onurla ve gururla yürüttüm. Bu süre zarfında Datça için, sizler için gece gündüz demeden, yorulmak nedir bilmeden çalıştık. Bu süreçte hep birlikte yaşadığımız anılar, birlikte kazandığımız zaferler, birlikte aştığımız zorluklar, tüm bunlar benim için unutulmaz bir deneyimdi. Ülkemizdeki ve ilçemizdeki adaletsizliklere ve baskılara, zulümlere, talana, kadın ve çocuklara yönelik şiddete karşı birlikte ve omuz omuza mücadele ettik. Ama şimdi Datça için yeni bir ufuk sunma hedefimle Datça sevgisi ve hizmet aşkıyla dolu bir kararın açıklamasını yapmak için burada bulunuyorum. Görev aldığım süre içinde ilçemiz için önemli adımlar attık, projeler gerçekleştirdik. Ancak, bugün burada daha güçlü, daha adil ve daha yaşanabilir bir Datça inşa etmek, Cumhuriyet Halk Partisinin ve Cumhuriyet Halk Partililerin yerel yönetim hedeflerini hayata geçirmek, sosyal belediyeciliğimizin bayrağını daha da yukarılara çıkarmak amacıyla belediye başkanlığı aday adaylığımı açıklıyorum.”

Datça’nın potansiyelini arttıracağım

Datça için mücadele eden herkes ve her kesim ile bu mücadeleyi daha da ileriye taşımak için aday olduğunu söyleyen Aytaç Kurt, “Çünkü ben her şeyi bilemem, ama ben bir şeyi bilenle çalışmasını iyi bilirim. Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Partimizde yeni bir dönemin başladığı bu günlerde, Datça’nın potansiyelini daha da artırmak, sorunlara etkili çözümler üretmek ve de en önemlisi Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında, kentimizi daha aydınlık bir geleceğe taşımak için adayım. Bu hedeflere siz değerli halkımızın destekleriyle ulaşacağımıza inancım tamdır. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum. Hep birlikte, daha güzel günler için yola çıkıyoruz!Aklın ve bilimin yolunda “Biz” olmaya geliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla