Milas Çizgi Gazetesi

“Aldığımız görevin vebal ve ağırlığının farkındayız”

“Aldığımız görevin vebal ve ağırlığının farkındayız”
Süt Birliği
Okundu
06 Eylül 2022 - 6:41
Süt Birliği

Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanlığında görev değişimi gerçekleşti. Başkanlık görevine yeni atanan Başkan Savaş Ergül, “Aldığımız görevin vebal ve ağırlığının farkındayız” dedi…

Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanlığı görevini yürüten Kemal Sağıroğlu görevini Savaş Ergül’e devretti.

Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanlığında gerçekleşen atama ve bayrak devir teslim töreni ile ilgili olarak Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanı Savaş Ergül yaptığı açıklamada; “ Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendilerin müsadeleri, Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanımız Sn. Samet Yüce Beyefendilerin takdir ve tensipleriyle Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Bizlere göstermiş oldukları güvenlerinden dolayı İl Başkanımıza ve görevini devreden Kemal Sağıroğlu başkanıma teşekkür ederim. Allah utandırmasın. Cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in madde ile manayı birleştiren, her ikisini de kucaklayan yeni görüş 9 Işık görüşüdür’’ sözlerini yol haritamız bilip, hareketin lideri Genel başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin ‘Dava adamı inanç ve iman adamıdır. Dava adamı ilke ve ülkü abidesidir. Dava adamı samimiyet ve dürüstlük anıtıdır. Hep ülkücü yaşadık, hep ülkücü kaldık, Allah nasip ve kısmet ederse de ülkücü olarak hayata gözlerimizi yumacağız’ sözlerinden ilhamla, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım beyin emrinde ülkücü Türk gençliğine yakışır bir duruş ve olgunlukla milletimizin her bir gencine ulaşarak milli ve manevi değerlerimizi yaşatma ve güçlendirme için mücadele edecek azim ve kararlılıktayız.

Aldığımız görevin vebal ve ağırlığının farkındayız. Allah yardımcımız olsun. Bu emanet hepimizin emanetidir. İstikametimiz Türk-İslam sancağını Kızılelma’ya varana dek yılmadan yorulmadan taşımaktır. Bu uğurda Başbuğumuz Cennet Mekan Alparslan Türkeş beyin yolundan ayrılmaksızın .Zulme boyun eğmeden, doğru yoldan sapmadan bu onurlu görevi hep birlikte Allah’ın izni ile taşıyacağız. Ülkücülük Milliyetçi Hareket Partisinde ve ülkü ocaklarında olur. Ülkü Ocaklarının Türk milletinin, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve Türk-İslam âleminin yegâne teminatı olduğunun inancında olarak, bu kutlu ocağa bu davaya hizmet ve başkanlık etmekten onur ve gurur duyuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” ” dedi.

Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Samet Yüce’nin de katılıyla gerçekleşen devir töreniyle Başkanlık görevini yürüten Kemal Sağıroğlu bayrağı Savaş Ergül’e teslim etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla