Milas Çizgi Gazetesi

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’NDA ŞİİR YARIŞMASI

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’NDA ŞİİR YARIŞMASI
Süt Birliği
Okundu
21 Ağustos 2023 - 11:05
Süt Birliği

Milas Ülkü Ocakları, 30 Ağustos Zafer Bayramı Konulu Şiir Yarışma Düzenliyor. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde düzenlenecek yarışmada öğrencilere çeşitli hediyeler 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda verilecek…

 

Milas Ülkü Ocakları, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz’un 101. Yılında büyük zaferimizi kutlamak için; Milas’taki ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik “30 Ağustos Zafer Bayramı konulu Şiir Yarışması” düzenliyor.

Çocukların ve gençlerin, 30 Ağustos Zaferiyle ilgili duygu ve düşüncelerini özgür dünyalarında yaratacakları eşsiz eserlerle ortaya çıkartacaklarına inandığını belirten Milas Ülkü Ocakları Başkanı Savaş Ergül, tüm Milaslı çocukları yarışmaya katılmaya davet etti.

Bol ödüllü yarışma

Yarışmada dereceye giren öğrencilerin ödülleri kategorilerine göre verilecek.

Bu kapsamda;  ilkokul seviyesinde 1.’ye 1000 TL kırtasiye alışveriş çeki, 2.’ye 750 TL kırtasiye alışveriş çeki ve 3.’ye 500 TL kırtasiye alışveriş çeki,

Ortaokul seviyesinde 1.ye Ailesi ile birlikte Güllük çıkışlı tekne turu, 2.’ye spor ayakkabı, 3.’ye taşınabilir şarj cihazı ve Lise seviyesinde ise 1.’ye Ailesi  ile birlikte Gümbet’te otelde günübirlik tesis kullanım hakkı, 2.’ye güneş gözlüğü ve 3.’ye gaming kulaklık ödül olarak verilecek.

Son başvuru 25 Ağustos 2023

Katılımcılar, eserlerini 25 Ağustos 2022 cuma günü mesai bitimine kadar, Milas Belediyesi Çöllüoğlu hanı yanındaki Milas Ülkü Ocaklarına elden teslim veya whatsapp iletişim numaraları, 0535 693 0486, 0542 388 2075 ve 0544 447 1372 numaralarına Ad-soyad, okul bilgileri ve iletişim numaralarını yazarak katılım sağlayacak.

Milas ilçe sınırlarında ikamet şartı aranacak

Yarışmaya katılacak öğrencilerden bir takım basit şartlar aranacak, Yapılan açıklamada koşullar, ‘yarışmaya sadece Milas ilçe sınırları içinde ikamet eden örgün eğitim alan öğrenciler katılabileceği belirtilirken, yarışmanın kazananları edebiyat öğrencilerinden oluşan komisyon tarafından belirlenecek.

Dereceye giren öğrencilerin farklı hediyelerle de ödüllendirileceği yarışmanın sonuçları 29 Ağustos 2023 tarihinde Milas Ülkü Ocakları sosyal medya sayfalarından açıklanacak. Öğrencilerin hediyeleri ise 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda takdim edilecek.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Araç çubuğuna atla